Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan barátok akiknek...

Vannak olyan barátok akiknek a kapcsolata valamiért félre siklott, de mondjuk hónapok évek múlva újra egymásra találtatok?

Figyelt kérdés

Szívesen fogadok történeteket, kinek hogy alakult ha elő fordult ilyen.

Egyik nagyon fontos barátommal úgy látszik most meg fog szakadni a kapcsolat egy ideig biztosan, de szeretném hinni, remélni hogy ez nem fog örökre szólni.



2018. júl. 10. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt a legjobb baratnommel, volt egy “mosoly szunet” kb fel evig az en hibambol mert elhanyagoltam, a palimat valasztottam helyette, es o ezert elfordult tolem, de fel ev utan kibekultunk. Es azota is joba vagyunk.
2018. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem nézeteltérés miatt volt, nem tudom, hogy specifikusan csak az olyan történetekre vagy-e kíváncsi. Igazából én elköltöztem több, mint 200 km-re mikor végeztünk a gimiben (8 osztályosba jártunk a legjobb barátnőmmel, tehát 10-11 éves korom óta ismerem és most 22 vagyok). Ő Pesten ment egyetemre én meg Szegeden, és akkor kb. hónapokig ilyen nagyon minimálisat beszéltünk. Aztán fél év után bizonyos egyéb okok miatt visszaköltöztem, utána meg nagyjából újra visszaállt a rendszer, hogy napi szinten írunk egymásnak legalább, bár személyes találkozás még mindig ritka. Igazából amúgy ez megerősítette a barátságunkat, így felfrissült egy kicsit, mert előtte nagyon sok volt, hogy minden nap 8 órát egymás mellett ültünk a suliban, és kezdett ellaposodni az egész. De ha nem lett volna ilyen szilárd alapja, akkor lehet, hogy a távolság betett volna. A szegedi barátaimmal pl. teljesen megszakadt a kapcsolat fél egy éven belül, miután visszajöttem, hiába éreztem őket is nagyon közelinek. Egyszerűen ha hosszú időn keresztül teljesen más élményeket élsz át, és átformálódsz előbb utóbb viszonylag ismeretlenek lesztek, és utána meg nem biztos, hogy azzal az "új" emberrel is ugyan olyan jól kijössz mint előtte. Szóval tenni kell érte, rohadt sokat, vagyis nekem így van, hogy a bizalmi szál újraépüljön, de szerintem bőven van esély rá :)
2018. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem volt egy legjobb barátnőm anno 5-6evig lehettünk jóba aztán ők elköltöztek persze ahova költözött ott engem minden rossznak beállitott hazudgált rám,ezután több évig nembeszéltunk, de aztán 2 éve újra elkezdtünk beszélgetni meg minden, persze nem annyit mint anno csak itt ott kijárunk kicsit dumálni :)
2018. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akik voltak barátaim/barátnőim mindig kihasználtak, majd soha vissza sem néztek. Én már nem tudok, ezen változtatni, de sose legyél naiv és melegszívű. Sose adj, többet bele egy kapcsolatba, mint amit neked adnak! Sosem fog kifizetődni! 27/F
2022. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!