Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beigértem hogy kocsival...

Beigértem hogy kocsival megyünk nyaralni. Most 3 nappal indulás elött bejelentem hogy a kocsi szervízbe került, mégis vonatozni kell. Mit gondolnál rólam?

Figyelt kérdés

Konkrétan ez a helyzet. Alapvető karbantartást tartottam az autón, mikor kézifék beállításánál kiderült hogy szorul valami. Az is baj hogy melegedik emiatt a fékdob Csak minimálisan, és fene tudja meddig közlekedtem így vele, mert vezetés közben észrevehetetlen. Viszont egy budapest-balaton és vissza utat nem akarok megkockáztatni vele. Holnap viszem szerelőhöz aki mond rá ítéletet. De ha nem csinálja meg időben akkor marad a vonat. Én meg a srácoknak kb beigértem hogy van kocsi, úgy terveztek. Ezzel most nehezebb és drágább is lesz az út mindenkinek. Most szóltam nekik mi a helyzet. Kicsit kellemetlenül és megbízhatatlannak érzem magam. De ahoz ragaszkodok hogy amíg nincs megjavítva addig nem azzal megyünk. Nem éri meg a kockázatot.

Ezek után mi lenne a véleményetek?


2018. júl. 10. 17:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy 20/F
2018. júl. 10. 17:42
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Kifogás-szagot éreznék a déli légáramlattal, és többé nem terveznék veled. Ez független attó, hogy igaz-e a sztorid, vagy sem.
2018. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nincs okom kifogásra. Mivel a benzinpénz és az autópálya matrica díja is össze lett volna dobva, így én nekem is nem csak kényelmesebb, hanem olcsóbb is lett volna.

De minden esetre ez is egy vélemény. És igaz hogy így is tűnhet.

2018. júl. 10. 17:52
 4/18 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberként,függetlenül attól,hogy nyilván kicsit csalódott lennék,megérteném.Senki sem akarna kockáztatni.
2018. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%
Függetlenül attól hogy kell-e a javítás vagy sem, ezek utan szavahihetetlennek tartanalak.
2018. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tepjesen jogos mindegyik válasz. De feltételezzétek egy pillanatra hogy nem kamu vagy kifogás. Így akik szavahihetetlennek tartanak akkor mondják meg mit kéne csinálnom. Vigyem el így ha nem végez a szerelő?

Végül is így is szerintem hónapokig mentem vele. És mint mondtam vezetés közben nem tűnik fel. Csak az zavar hogy hevül a fékdob. De ha csak beleér úgyis lekopik.

Mit csináljak szerintetek? Menjünk el így vele?

2018. júl. 10. 18:32
 7/18 anonim ***** válasza:

A szerelőtől kérj szakvéleményt, hogy szerinte kibírja-e az oda-vissza utat. Ha nemet mondj, ne kockáztass. Ha igent mond, akkor gondolkozz el, és úgy hozz döntést.

Első voltam.

2018. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Holnap délelött megyek. Ha azonnal meg is nézi, megírom mi lett.
2018. júl. 10. 19:42
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolnám, hogy nem lehet rád számítani. Én az vagyok, hogy ha alapból autóra készültem volna, nem mennék mással, de ha vonattal mentünk volna és valaki megjelenne autóval, akkor is vonattal mennék, mert arra készültem.
2018. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én is autóra számítottam.

Minden esetre most azt megtanultam hogy büdös életben többet nem ajánlok fel senkinek semmit, mert ha valami közbejön akkor úgyis én leszek a szemétláda.

2018. júl. 10. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!