Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm és köztem...

A legjobb barátnőm és köztem 300km, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vége a sulinak. Elballagtunk.

Nagyon nehezen viselem, hogy a legjobb barátnőmmel nem találkozom. Neki is nagyon hiányzom, ezt mondja, de én szerintem sokkal rosszabbul viselem.

Mivel a szüleimmel nem túl rózsás a helyzetem, ezért a barátaimhoz nagyon ragaszkodom.

Eltelt egy hónap és nagyon szomorú vagyok mindig. Olyan rossz hogy a Facebook tart össze minket. Bogni tudnek.

Szerintetek jól cselekedtem? :(

Úgy döntöttem letiltom, megpróbálom elfelejteni a baratsagunkat, hátha úgy könnyebb lesz túl lépni ezen az egészen. Megszakítani vele minden kapcsolatot.

Ti hogy cselekednetek hasonló helyzetben? :(



2018. júl. 11. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Fel kéne nőni és szépen elengedni az embereket. Megértem, hogy nehéz, de szerintem interneten keresztül is tudnátok valamennyire tartani a kapcsolatot... van skype, messenger, stb. Persze nem adja át a valóságos találkozás élményét, de nem kéne csak úgy letiltani őt. Valószínűleg barátnőd is szenved, ezzel még rosszábbá tetted a helyzetet.
2018. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

letiltani???wtf

talalkozni szabadidoben tudtok,pl nyaron. aktualis

egy olyan eszközre van szükségetek,ami nagyon sok mindent meg tud venni,ugy hivjak penz. A köztetek lévő távolság 300km,nem tudom hogy pontosan annyi vagy sem de nem lényeg,vagyis mind ketten kb 150km et tesztek meg,igy a a két várost összekötő egyenes vonal felénél találkoztok,az se hülyeség,hogy egyikőtök jön,a másik pedig ad neki pénzt,hogy visszamenjen,és ha belefér,hogy máskor is tudjon jönni. viszont ha feleztek,mind ketten utaztok,viszont kevesebb utat tesztek meg hazafele,ezáltal időt is,vagyis hamarabb hazaér mindenki. csak szabadido kell és pénz:)

2018. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Ha ennyi miatt letiltod és feladod akkor nem is vagytok igazán barátok.

2.Mi a baj azzal ha csak néha tudtok találkozni?Ha van egy kis szabadidőtök akkor felültök a vonatra(50% diákkedvezmény) és találkoztok havi 1-2 alkalommal.

2018. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van olyan nagyon jó barátom, akivel kb 2 éve nem találkoztam személyesen. Sokat beszélünk, emilezünk, stb. A XXI. sz-ban vagyunk, ne már. LETILTÁS?!
2018. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon szeretitek egymást, le ne tiltsd. Meg lehet oldani mindent, csak akarni kell. Más lesz, hogy már nem lesztek együtt olyan sokat, de attól még találkozhattok néha.
2018. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tiltsd csak le, legalább meglátja, milyen alja emberrel "bartákozott eddig".


Köztünk már 3 éve 1000 km van, és? Semmit nem jelent.

2018. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ennyi van koztem es a legjobb baratnom kozott szorgalmi idoszakban. Soha nem jutna eszembe ilyen marhasag. Anyamat se tiltom le es probalom meg elfelejteni, mert elkoltoztem otthonrol.
2018. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!