Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is van olyan barátja...

Másnak is van olyan barátja aki mindig az utolsó pillanatban mond le valamit?

Figyelt kérdés

3 éve jóban vagyunk az egyik volt munkatársammal, napi pár órát szoktunk is beszélni. 10-ből kb 8 alkalommal vagy lemondja vagy full eltűnik face-ről is mikor a megbeszélt találka van. Tegnap beszéltünk telefonon, még ő mondja, hogy ma egész nap ráér nem megy sehova, menjek hozzá 14 órára.

Kb 13 órakor szól, hogy menjek már később, elmegy vásárolni de 16 órára végez, majd ír mikor induljak. Nekem 1 óra az út. Most fél 6 és azóta nem is írt. Nyilván így már a mai napból se lesz semmi, mert nekem a munkám miatt korán kell kelnem így max 8-ig tudnék maradni, hogy még hazaérjek időben és aludjak pár órát.

Ez csak a mai példa. De nem egyszer volt, hogy írta, hogy tuti jó lesz neki a nap, készüljek megyünk majd a városba ha szól. Szépen felöltöztem, elkészültem, vártam, hogy írjon és estig fel sem jött facera ha meg szóvá teszem, hogy minek ígéri meg ha utána meg leszar akkor még ő van felháborodva.

Kb 10 találkozót ha megbeszélünk abból 2 össze is jön, akkor jól elvagyunk. Telefonon, írásban mindent megtudunk beszélni de én úgy gondolom, hogy néha azért csak jó elmenni is valamerre együtt. Néha már azt gondolom hagyom a francba az egészet, mert szerintem kretén dolog megigérni aztán meg lemondani mikor már az ember indulásra készen van. Főleg hogy így mást sem tudok szervezni, mert vele megvan beszélve.

25F


2018. júl. 12. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Fu de egy suttyó....
2018. júl. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs, ezt egyszer nézem el bárkinek.


A második alkalom után köszönöm, de inkább hagyjuk egymást békén, mert tisztelelten bunkókkal nem foglalkozok. Persze ilyenkor meg még Ő van megsértődve :D

2018. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy depis?

Az én egykori legjobb barátnőm csinálta, hogy lefixált velem egy találkát, mondjuk szombaton reggel 9-re és írt egy üzenetet szombat reggel hétkor, hogy mégsem jó neki. Később elmondta, hogy egyszerűen úgy össze volt zuhanva lelkileg, hogy nem volt hozzá ereje. Utána ez normalizálódott és idővel nem mondogatta le a programokat.

De emaileken keresztül ugyanúgy normálisan tudtunk addig is kommunikálni.

2018. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!