Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a gond? Lehet h ez...

Mi lehet a gond? Lehet h ez csak ilyen átmeneti?

Figyelt kérdés
3 barátnőmmel újra találkoztam már nagyon sok ideje nem láttam őket mer nem tudtak magyarba jonni ( tudni kell hogy ha veluk vagyok csak hármasba akk mindig van téma es jokat szoktunk beszelgetni ) taliztam veluk de ottvolt a legjobb baratnom is rohadtjo volt es elvoltunk meg beszelgettunk , másnap megin taliztunk a nap elejevel nem volt semmi gond utana olyan buvalb*aszott (xd) kedvem lett es a tobbieknek is, igaz nem csinaltunk semmit csak maszkaltunk a varosba de alig beszeltunk ( meg jo h az ilyen fajta csend nem kinos ) ezutani nap is taliztunk taliztunk tobbet beszelgettunk strandon voltunk azutan megin csak ilyen random temak voltak es unatkoztunk meg faradtak voltunk szval jobb volt mint a multkori de nagyon nemjo....:/ Amugy en szoktam ilyen lehangolt lenni de legfokepp amiatt h unatkozok es mer nem szoktunk annyit beszelni vagy nincs mirol nemtudom, ha vhova megyunk altalaba feltalaljuk magunkat de csak igy maszkalni nem a legjobb

2018. júl. 12. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen, tanulj meg írni! Nem érdekel, hogy mobilról vagy, én is arról írok, azt még az ékezeteket is kiteszem! Használj vesszőket is, aranyos kis találmányok!

Na, most hogy végeztem a gyorstalpaló nyelvtan oktatással, válaszolok a kérdésedre.

Szerintem ez lehet átmeneti. Van, hogy egy kapcsolat/kapcsolatok kiüresedik/kiüresednek. Én pl. ezért sem írogatok minden barátnőmmel minden egyes nap. Hagyok jó sztorikat a legközelebbi találkozásig.

De egyébként simán előfordulhat, hogy nincs hozzá kedvetek (a beszélgetéshez). Ez nálam (is) előszokott

2018. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsánat, elküldte a telefon. Szóval ez nálam is előszokott fordulni. Majd elmúlik! Csak adj egy kis időt!
2018. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!