Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már, hogy gyakorlatilag...

Volt már, hogy gyakorlatilag indoklás nélkül szakított meg veled kapcsolatot egy barátod?

Figyelt kérdés

Például valamiben nem értettetek egyet, és többet nem írt rád, és hosszú ideje? És miben miért hogyan?


És, hogyan kezelitek ezt? Nem szeretnétek kibékülni?



2018. júl. 16. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan a frissen házasodott barátom fordított hátat a felesége parancsára.
2018. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most volt ilyen nemrég, egyik napról a másikra lettem kib..szva. Első körben teljesen összetörtem. De úgy istenesen... Fel nem tudtam fogni. Persze gyakran veszekedtünk - amit utólag már bánok, de ez mindig építő jellegűen hatott a kapcsolatunkra. Az ő véleménye is ez volt. Aztán a sokadik kisebb veszekedés után egyik percről a másikra kidobott a f..szba, én meg azt hittem, csak szivat.


Először padlón voltam, nagyon nagyon sokéig. Idővel persze rájöttem arra, hogy sok dologban igaza volt, és valamilyen szinten jogos volt, hogy kib..szott engem egyetlen szó nélkül. Szóval sértettség az nincs bennem. Sőt... Inkább én akarom helyrehozni azokat, amiket én csináltam rosszul ebben a kapcsolatban. Éltem már át durva dolgokat, de nekem ez minden eddigi traumánál sokkal jobban fájt. Mert mindig volt valamilyen ok a korábbi tragédiákban, most meg nem. Nem nevezett meg okot, ennyi volt azt csá.


Aztán sok-sok rettenetes nappal és éjszaka után már nem tud annyira fájni. Mert akaratlanul is hozzászoktam. hiszen ha már ötezredik alkalommal kell úgy felkelnem, hogy ő már nincs mellettem, és nem is lesz, akkor nem tud annyira fájni, mint ha most történt volna. Szóval ja... Ilyen az élet. :)


Ez történt, így kezeltem, és én még mindig helyre akarom ezt hozni. Remélem, egyszer ad majd rá lehetőséget...

2018. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kössi!


2-esnek: Min vesztél vele össze ennyire?

2018. júl. 16. 22:37
 4/13 A kérdező kommentje:
És nem hiányzik neked?
2018. júl. 16. 22:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lassan két évvel ezelőtt történt velem egy ilyesmi. Igazából akkor már több, mint egy éve csak távolról tartottuk a kapcsolatot (egyetem miatt messzire költöztem), viszont abban a korszakban, mikor megismertük egymást, baromi erős barátság alakult ki, szóval nem merült így fel, hogy ennek vége lesz. Mondjuk ő egyébként olyan ember, aki nagyon könnyen ismerkedik/barátkozik, ezért nem gondoltam, hogy így, hogy valószínűleg soha többet nem tudunk napi szinten kapcsolatban lenni, mégis én maradok a legjobb barátja. De szerintem nem gondoltuk át, hogy mi lesz, csak olyan természetes volt, hogy a távolságtól függetlenül még találkozunk és tartjuk a kapcsolatot, de aztán ez egyre ritkább lett. Viszont veszekedés soha nem volt. Egyszer egy szerintem eléggé mondva csinált indokra hivatkozva, amit nekem nem is mondott el, letiltott a közösségi oldalon és többet nem jelentkezett. Nyilván volt valamiféle alapja, igazából elég kevés időm volt a tanulás mellett, és többször előfordult, hogy miattam nem jött össze egy találka, de ez sosem lustaságból volt, aztán egyszer, mikor mentem abba a városba, nem szóltam hetekkel előre, mert számomra természetesnek tűnt, hogy találkozunk, de elméletileg ez volt az ok. Ami számomra felfoghatatlan, olyan előzménnyel, amilyen szilárd, élménydús, különleges barátságunk volt, hogy egy ilyen esetben, miért nem maradt legalább nyitott arra, hogy megbeszéljük, esetleg bocsánatot kérjek. De nem húztam fel magam rajta, mert addigra már én is belefásultam az egészbe, mert baromi sok energiát elvett, és néha én is azt éreztem, hogy én teszek többet érte, hogy az egész fenn maradjon, és nem akartam tovább küzdeni, mikor amúgy is zárt ajtókat döngettem volna. Egyébként én alapvetően minden embert különlegesnek tartok, még ha butaságnak is hangzik, de vele egyértelműen nagyon egyedi volt a barátságunk, szóval szoktam gondolni rá, de abszolút pozitív töltettel, mert tényleg sosem veszekedtünk. Viszont valahogy el tudtam engedni ezt a görcsös ragaszkodást.
2018. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rendszerint ezt művelem. Nem érdekel a dolog: ami vége, az vége.
2018. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hárman voltunk barátnők, aztán velem egyik napról a másikra nem barátkoztak tovább, csak egymással.
2018. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én akkor sem értem hogyan lehet ezt megtenni.
2018. júl. 17. 16:04
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen az összes barátságom úgy ért véget, hogy a másik fél szó nélkül felszívódott és még annyira sem méltatott, hogy megmondja, mi baja van velem. Többek közt ezért is hagytam fel a humán kapcsolatokkal, elegem van abból, hogy mindenkinek csak ennyit érek.
2018. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es! Ha nem bánod itt reagálnék a prividre, a felhasználónevem titok.


Ezt értem - de az érdekel például milyen minden napos apróságokon lehetett veszekedni, ha nem is nagy veszekedésben?


És azóta nem is kerested ha egyszer hiányzik?

(Erre is válaszolhatsz priviben, de szerintem nem indokolt , ha válaszolsz)

2018. júl. 17. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!