Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg a bunkó emberek győznek?

Lepidopter kérdése:

Tényleg a bunkó emberek győznek?

Figyelt kérdés

Köszönöm ha végig olvasod. Nos a páromat ezer éve ismerem 29éves vagyok és a barátait is ismerem régóta. Az egyik gyermekkori barátjának a nője lassan 3 éve nem tud visszakoszonni. Egy utcában lakunk, zsákutca. Miután már egy ideje nem tudott visszakoszonni majdnem betörte a hálószoba ablakunkat úgy kopogott, mikor van csengőnk is. Azóta sem köszönt vissza egyszer sem. Mindenki utálja mert mással is ilyen. Még az otthonomban sem tisztel meg köszönéssel ahol eszik és iszik de soha nem csináltam jelenetet vagy küldtem el a p.... ba mert a barátunk nője. Így telt el 3 év, meg a gyerekem keresztelojere is meg kellett hívjam mert a barátunk nője. Ha utál és nem tud köszönni is akkor nem tudom miért jelenik meg egyáltalán. Most lesz az esküvőnk. Kibukott hogy bunkónak hívom a csajt. Óriás sértődés van belőle mert bár mindenki tisztában van vele még a párja is hogy bunkó de mivel ki mertem mondani a nyilvánvalót persze szarul tálaltam de még én vagyok a fa.. z. A csavar hogy az emberünk testvérenél lenne az esküvő megtartva. Megkérdeztem szervezzem át? Nem

.. ezért még azért. De bár szerinte is bunkó a nő nincs igazam hogy kimondtam. Nem tudom én az esküvőmet a szeretteim körében akarom tölteni és a barátunkat szeretem csak a nőjet nem, hisz az alapvető tiszteletet nem adja meg. Bunkó kimondtam, de ezzel el is ástam magam, mert akivel bunkóznak nyeljen megegyet és aki a bunkó hát hagyjuk szó nélkül. Felháborít! Megbeszélni nem akarja. Mert rámnyomta a bélyegét hogy a nőjét lebunkóztam így semmire nem vagyok méltó. Tanulság bunkónak lenni kifizetődő, mert most őt fogják védeni.



2018. júl. 16. 22:38
 1/1 apababa ***** válasza:

Nem lehet hogy mégis veled van a baj? Egy nagyobb társaságban biztos nem csak te vagy szókimondó. Ráadásul mindenki a másikat védi ahogy irod.

Tálán igy jártál:

Egy öreg nő odaszól a férjének . Te fingottam egy halkat, de büdös, most mit csináljak? Cseréld ki a hallókészüléked elemeit.

2018. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!