Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom a veszekedés...

A legjobb barátom a veszekedésünk után elhunyt. Ennek már 4,5 éve. Szerintetek normális ha mai napig nem tettem túl magam a halálán? Egyszerűen üres az életem nélküle és úgy érzem nálküle nem tudok élni.

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Normális. Én így voltam/vagyok a Feleségem (35) halála után. Tudsz nélküle élni, csak meg kell tanulnod, hogy hogyan. Amúgy meg nagyon rövid az élet, szóval nem kell sok időt kibírni, hamarosan mi következünk.
2018. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Ha nagyon zavarja a lelkiismeretedet az eset, akkor kérjél segítséget valamilyen egyházi mentálhigiénés tanácsadótól!


(Pap, lelkész, hitoktató, teológus, gyászterapeuta, hospice munkatárs, stb. stb.)

2018. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam már olyan helyen ahol segíthetnek. Jobb is lett, de csak egy ideig. Utána megint a mély depresszió jött, mert rájöttem, hogy hiányzik...:(
2018. júl. 19. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!