Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak extrovertál...

Hogyan barátkozzak extrovertáltabb emberekkel?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim és nagyon szeretem őket nem is arról van szó, csak a legtöbbjük introvertáltabb, így a közös programok inkább nyugisabb helyeken vannak.

Csak az a helyzet, hogy én szeretek este is kimenni akár buliba, vagy nyáron Szigetre, és fel szoktam vetni nekik az ötletet, de jelzik, hogy nem szívesen mennének, úgyhogy nem akarom erőltetni.

Hol tudok olyan emberekkel összehaverkodni akik hasonlóak hozzám?



2018. júl. 17. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Ez az extrovertált-introvertált téma elég uncsi, és még mindig nincs semmi értelme. A barátaid meg jóllehet, lusták. Egyébként, ha nyitottabb emberekkel barátkoznál, hogy elmenj velük nyitott embereknek kellemes helyekre, nem lenne butaság pontosan ott keresned őket. Menj ki a szigetre, igyál és haverkodj.
2018. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ja, ki kell mozdulni. 23 után már eléggé filozofálgatósra isszák magukat az emberek a bulik környékén, kocsmasoroknál. Talán itt érdemes. Én még nem mertem így egyedül elmenni.


Te milyen városban próbálkozol ismerkedni?

2018. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ott*
2018. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Budapest környékén igazából, arrafele lakom ( 2. Kerület)
2018. júl. 18. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!