Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérjek tőle bocsánatot?...

Hogyan kérjek tőle bocsánatot? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Túlságosan is jóban lettem egy lánnyal. Először csak barátok voltunk, aztán belezúgtam,amitől megbolondultam és követhetetlen lett a viselkedésem. Nem beszéltem már vele, rá sem néztem, őt nagyon rosszul érintette láttam rajta,próbált többször is nyitni felém, de nem igazán engedtem neki. Mostanra már teljesen megharagudott rám, mert egy összeszólalkozás után lehülyéztem. Utána mondta,hogy jó lenne ha már végre leállnék, mert nagyon durva már az ahogy az elmúlt időszakban viselkedtem és ha valami van akkor beszéljük meg. Én nagyon szeretném ezt, de nem tudom mit mondjak. Nem mondhatom el neki,hogy felkavart. Ráadásul foglalt is, de azért sem mert talán akkor már tényleg örökre elveszíteném. Nekem ő nagyon fontos. Nem tudom mit csináljak az érzéseimmel.

Hogyan beszéljem meg vele úgy hogy nem mondom el hogy nem csak baráti szeretettel vagyok felé?

Mennyit ér egy úgymond részigazság?


2018. júl. 18. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem itt az ideje, hogy férfiasan nyílt legyél, barátkozósdi helyett tedd tök egyértelművé, hogy férfiként érdeklődsz iránta.


Nagy dumák helyett inkább a férfias fellépésed beszéljen. Hívd el a csajt strandolni, ott pedig lelkizgetés helyett simán csak legyél magabiztos, természetes (de semmi mesterkélt mentőzés) srác. Aminek lényege, hogy bekened a hátát, jól megmasszírozod, kézen fogva mentek pancsolni, ott is minél jobban keresed a testi kontaktus. Felveszed nyakadba, mélyebb vízben tenyeredre állított majd kinyomod mint egy súlyzót (persze csak ha olyan habitusú, hogy ezt szereti, valaki a haját sem szereti vízbe mártani, nagy benyomást tud csajokra gyakorolni a férfiú erő). Büfében meghívod valamire (oda is kézen fogva mentek), másodszori mikor bekened a hátát már ráülsz a combja felső részére (de nem teljes súlyoddal), utána vele tök szembe fordulva fekve beszélgettek (laza témák, nem lelkizés), egy kis virággal vagy fűszállal hasát megcirógatod (ha kérdi akkor mondod, hogy mert jól esik, spontán cselekedet volt), és így tovább...

2018. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy strandolni megyünk,mindketten 100 kiló felett vagyunk :) :)
2018. júl. 18. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha a csaj 100 kiló feletti, akkor örül, ha valaki foglalkozik vele. Tapizd, az nem félreérthető.
2018. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne beszélj így róla. Sokkal szebb kívül és belül mint bármelyik sovány lány
2018. júl. 18. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké. A lényeg akkor is, ha akarsz valamit egy csajtól, akkor keresned kell vele fokozatosan a testi kontaktust, nem szégyellve azt, hogy ez neked azért kellemes, mert nőként vonzó neked.
2018. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!