Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mièrt nem köszönnek az emberek...

Mièrt nem köszönnek az emberek? Ti haragszotok, ha egy baràtotok nem köszön az utcàn?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik barátodnak nevezett ember nem köszön az utcán az nem a barátod. Kivéve ha olyan messze vagytok egymastol,hogy nem veszed észre,hogy ő az.
2018. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor jönnek oda emberek hozzám, hogy "Nem köszöntél, pedig köszöntem és integettem is".


Legtöbbször nem veszem észre. Valahogy sietek, gondolkozok valamin stb.. Még ha a periférikus látásomban is van egy gyüsgű utcán vagy iskolában sem veszem észre legtöbbször.

2018. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én sokszor annyira bele vagyok feledkezve a gondolataimba, hogy még azt se mindig ismerem fel aki szembe jön velem...
2018. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki nem köszön, az nem a barátod. vagy ha mégis a barátod, akkor meg tudjátok oldani a problémát a köszönéssel kapcsolatban, tudtok beszélni róla emberhez méltó módban.
2018. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki 1-2 méternél messzebb van, én se állok neki ordibálni. Max. megpróbálok szemkontaktust keresni, és bólintani, vagy ilyesmi.
2018. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
T×k rá.
2018. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leszarom. A számonkérést is meg a nemköszönést is.
2018. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki nem koszon az nem a baratod kiveve ha nem vesz eszre vagy ilyesmi de ezt mar itt kitargyaltak. Ha meg valaki nem koszon az meg nem hat meg kulonosebben, egyszer koszontem a szomszed sracnak hello bamult csak vissza se koszont nagyon kozel voltunk na azota en se koszonok neki levegonek nezem. Igazabol jobb is igy mert en nem szeretek koszongetni csak nem akartam bunko lenni azert szoktam koszonni pl szomszedoknak videken ezt igy szoktak.
2018. nov. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem haragszom, ugyanis, mivel hajlamos vagyok elkalandozni, bizony velem is megesik, hogy olyan ismerősöket nem veszek észre, akik kb 2 centire mellettem sétálnak el. Olyankor hangosan odaköszönnek, én felócsúdok, felfogom, hogy ki az és visszaköszönök és el is felejtjük.


Fordítva is volt, hogy egy ismerős nem köszönt, amikor én köszöntem neki és gondoltam, el van a saját gondolataival, nem álltam le szólongatni, hagytam inkább.


Én attól tátom a számat, amikor egy barátom/barátnőm meséli, hogy nagyon dühös, mert találkozott egy ismerősével az utcán, aki nem köszönt, ezért le is törölte őt Facebook-ról. Valahogy erősnek és feleslegesnek érzem megszakítani valakivel a kapcsolatot, mert az figyelmetlen volt egyszer.

2018. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!