Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy fiú barátom elhívott...

Egy fiú barátom elhívott sétálni. Ez most randinak minősül?

Figyelt kérdés
Szóval már egy pár hónapja barátok vagyunk, többször volt már hogy a baráti kör társaságában elmentünk ide-oda, de ma megkérdezte hogy nincs-e kedvem elmenni enni valamit vagy sétálni. szóval most akkor randira hívott, vagy én képzelek bele sokat?

2018. júl. 18. 22:52
 1/6 anonim válasza:
96%
Szerintem csak simán sétálni akár mint barát, de kérdezd meg tőle az a legtisztább
2018. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És hogy kérdezzem meg tőle? :/ nem akarok bunkó lenni a kérdéssel

Félek hogy randira gondolt :/ (nekem ő csakis barátként jöhet számításba)

2018. júl. 18. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem feltétlenül randi. Szerintem most itt egyelőre nyitva van az "ajtó", hogy lehet itt nektek valami kettőtök között. De szerintem ez még egyértelműen nem randi, leeht, hogy csak találkozni akart veled, mert jó társaság vagy; de lehet az is, hogy remél többet is. Tehát ez majd valamikor kiderül, de mondjuk lehet az is, hogy egyelőre még nem randni, és lehet, hogy még ő se tudja , hogy akar-e tőled pl párkapcsolati téren valamit, lehet, hogy most akarja kideríteni; ha meg nem , sima baráttal is lehet találkozni, tehát lehet az is, hogy sima barátként tekint rád, lehet, hogy többet is szeretne meg el tudna képzelni, meg lehet az is, hogy még nem tudja ő is bizonytalan ebben.
2018. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tudom késve írok ,de ne kapd fel ennyire a vizet ha viszont randira gondolt azzal nincs semmi baj biztos tetszesz neki és többet akar probáld meg ,nem sülhet el rosszul
2018. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

főleg úgy nem, ha a barátja (aki történetesen én vagyok)

Megtalálja ezt a kérdést

2018. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt a mindenit, milyen drámai fordulat. :'D Feljtsd már ki jobban kérlek a szitut!
2021. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!