Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan állítsam le végérvényes...

Hogyan állítsam le végérvényesen a szerelmi négyszöges "bandaháborút"?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most regisztráltam ide és azért fordulok hozzátok mert már elkeseredésemben nem tudok kihez, mert sokan kiröhögnek ismerőseim között emiatt. Viszont nekem ténylegesen kéne a segítség. Szóval Decemberben a nagy 12 éve tartó baráti társaságunk szétszakadt egy lány miatt. Kettéváltak útjaink, mert én szerelmes voltam egy lányba, de haverom lecsapta előttem, mikor megtudta milyen lányt szeretek, és egyből neki is kellett. Az én támogatóim velem maradtak, az övé vele, és így egy nagy utálat keletkezett a két tábor között. Végül egy kis idő után abbahagytuk az egymás piszkálását, makd újra elkezdtek minket provokálni, úgy hogy az egyik haverom Májusban egy fesztiválon megverte azt, aki ellopta a lányt, tehát a másik banda fejét. Erre megint kitört a nagy harc, konkrétan ha meglát valaki a másikból valakit (engem is beleértve) ököllel nekiront az utcán és fellöki "viccből" vagy csak ordibálnak egymással (bár én inkább csak kerülöm őket, nem kezdeményezek támadást). Nagyobb verekedés szerencsére még nem lett a dologból, de oda-vissza ugrálunk egymás idegszálain és bármikor elpattanhatnak. Na de most, tegnap egy másik haverom kocsival jött hazafele éjjel és meglátta a lányt a buszmegállóban. Felvette hogy hazavigye majd beindultak a férfihajlamok és meghágta a lányt. Másnap mondja nekem, hogy ő is szerelmes lett a lányba és mindent megtesz, hogy elvegye attól, akivel Decemberben összejött. Erre a lány pasija(még mindig ugyanaz a másik csapatból bejött a mi csapatunk facebook beszélgetésünkbe és fenyegetőzött, hogy mostmár elég volt, itt telt be a pohár, amit teszünk velük, elköltöznek 30 km-rrel arrébb de nyugtunk nem lesz, mert vissza fog járni és meg fogja keseríteni az életünket, készüljünk fel, hogy a bandaharc csak most fog kezdődni. Nem akarom, hogy bármilyen rendőrségi ügy legyen, mert amilyen elvetemült a srác, simán összehoz valami tömegverekedést. Tudom, elég mesésen hangzik, sokan nem fogjátok elhinni, de ez minden ami eddig történt és ki szeretnék ebből szállni és megóvni a haverokat. Mit tanácsoltok? Mi legyen?

2018. júl. 19. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya ugat, az nem harap.
2018. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!