Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is volt már hasonló...

Más is volt már hasonló helyzetben a legjobb barátjával?

Figyelt kérdés

Röviden a történet annyi,hogy a legjobb barátnőm 2 év után szakított a pasijával,mert bevallása szerint már nem szerette és nem akart vele egy hazug kapcsolatban lenni.A szakítást csak bonyolítja,hogy már együtt is éltek.


Voltam nála,ott is aludtam,próbáltam megvigasztalni,támogatni őt,ahogy azt egy jó barát tenné ilyenkor.El volt kenődve,de azt gondolom ez természetes.

Ez pár hete volt.A gondom az,hogy mióta eljöttem tőle,teljesen bezárkózott.Napokig nem válaszol az üzeneteimre,akkor is leráz,hogy nincs beszélgetős kedvében.Találkozni pedig egyáltalán nem akar.


Szerettem volna neki segíteni,de ha nem is beszél velem akkor nem tudok semmit se tenni.


Szerintetek ez így rendben van,hogy ezt csinálja?Ti mit tennétek a helyemben?


21L



2018. júl. 20. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis időt.
2018. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp dolgozza fel a nehézségeket, szerintem egy pár hétig ez még simán normális lehet. Amikor nagyon magam alatt vagyok, akkor én is egyedül tudom csak feldolgozni és olyankor mindenkitől és mindentől elzárkózom, annyi, hogy szólok a barátaimnak, hogy most időre van szükségem. Ismernek, megértik. A helyedben hagynék neki egy kis teret, írnék neki néha egy-egy üzenetet, hogy gondolok rá ill. ha szeretné magából kibeszélni a dolgokat, akkor bármikor fordulhat hozzám, de nem próbálnék neki ennél többet segíteni, ha most nem szeretné elfogadni.
2018. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazatok van,hogy időre van szüksége.

Csak azt gondoltam,hogy az ilyesmit több év barátság után meg lehet beszélni és nem pedig eltűnik egyik napról a másikra,mintha nem is lennénk barátok.


Na mindegy,köszönöm a válaszokat.

2018. júl. 20. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!