Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg bunkóság ilyet kérni...

Tényleg bunkóság ilyet kérni egyik legjobb barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Két legjobb barátnőm nem ismerik egymást, sose találkoztak de most egyikük megszorult és nincs hol aludnia jövő hétvégén. Másik barátnőm egyedül lakik egy lakásban. gondoltam megkérem, befogadná-e egy éjszakára a másik barátnőmet.

A pasim azt mondja bunkóság ilyet kérni. Tényleg az?


2018. júl. 23. 22:01
 1/6 anonim válasza:
84%

Szerintem az. Minek fogadnék be éjszakára egy vadidegent.


Mifelénk ezt úgy mondják, hogy más farkával vered a csalánt.

2018. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Idegenek egymásnak. En nem örülnék ha egy idegen nálam aludna. Csak akkor engedném be ha nagyon fontos,pl kemény tél lenne,es nem tudna hol aludni.
2018. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bunkóság.

Idegen neki, te meg a nyakára vinnéd. Ebbe nagyon kevesen egyeznének bele, én azt se érteném, hogy gondolod.

2018. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk kolisok a barátnőinkkel, meg fiatalok is vagyunk, nálunk ilyen nem jelent problémát. De ha te normális közegből jössz, akkor igen, az. Miért nem ti fogadjátok be?
2018. júl. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hétvégére ti is befogadhatjátok nyugodtan, ha már annyira jó barátnő.
2018. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hárman három városban lakunk, a pesti barátnőm jön majd most vidékre. neki kellene a szállás. Én befogadnám termászetesen de nem az én városomba jön hanem ahol másik barátnőm lakik.
2018. júl. 24. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!