Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm elhanyagol...

A legjobb barátnőm elhanyagol egy másik lányra mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2 éve ismerem de egyszer becsaptam ő megbocsájtott megigértem hogy többet nem csapom be és ez igy is maradt de most egy másik lánnyal járkál és csak féltékenyít viszont mikor nincs itthon az a másik lány akkor meg velem nemtudom hogy szüksége vane rám egyáltalán ő lehet hogy nemtart a legjobb barátnőjének de én őt igen de hogyha ilyesmiről kérdezősködöm hogy szükséged vane rám nem fog beszélni mert utálja ha ilyeneket kérdezek de nemtudom elengedni.
2018. júl. 25. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a másik lánytól eddig csak pozitívat kapott melletted meg ott van az a nagy minusz. Ha választhat akkor egyszerűen a másik mellett dönt. A megbocsájtással az a helyzet, hogy az ember megbocsájtani meg tud felejteni viszont nem...

Szép és jó dolog a "legjobb barát/barátnő" de szerintem jobb több lábon állni, főleg ha egyoldalú a dolog.

2018. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyni kell, az ilyen nem igazi legjobb barát. Nekem is van tapasztalatom ezzel. Ugyebár én ott voltam neki 10+ évig jóban rosszban majd a bulikkal be szívta egy másik lány engem meg leszart teljesen, hozzá teszem hogy a nagy barátságuk 2 évig tartott. Nem volt semmi nagy veszekedés csak egyre jobban éreztem hogy távolodunk. Ez van az ilyen jobb is ha megy amerre lát.
2018. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úristen tanulj már meg írni, fogalmazni meg pontot tenni a mondat végére. Vagy legalább vesszőket használj.


Egyébként meg ha így lesz*rja a fejed akkor ne hívd legjobb barátnődnek, mert nem az. Illetve ha te is becsaptad már valamikor, akkor te se vagy egy mintapélda :)

2018. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 28. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!