Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmi négyszögbe keveredtem...

Szerelmi négyszögbe keveredtem, hogyan jöjjek ki nyertesen?

Figyelt kérdés
Eléggé szégyenlem most magam. Tudniillik én egy eléggé csajfaló pasi vagyok, minden punk/rocker csaj első látásra belémzúg a külsőm és a kisugárzádom miatt. Általában facebookon egyszerre 10-15 lánnyal kavarok, akiket havonta cserélek, fesztiválokon pedig élőben 5-10 lánnyal ha tudok (volt hogy 1 nap 1 időpontra 5 lányt hívtam a sátramba részegen, jól meg is vertek xd), szóval már nekem ilyen alap hogy aki megtetszik azt megkapom. Bejött az élet na :D és emiatt a férfi ösztöneim 18 éves létemre nagyon magasak, ha szexuális dologról van szó. De bajba keveredtem. Tegnap este jöttem haza kocsival egy buliról, és egyszer csak megláttam volt osztálytársam a buszmegállóban este. Felvettem, mondom hazaviszem. Beszélgettünk, mert 1 hónapja nem hallottam róla. Aztán nagy ellenségem a pasija. Megkérdeztem együtt vannak-e még. Nem válaszolt semmit, így azt hittem már nincsenek, azt hittem végre megvilágosodott, hogy mekkora bunkó ember az a gyerek. Aztán eléggé rajtam volt a tudjátokmi és mivel nagyon jó csaj, pont hozzám illik, ezért megkérdeztem nem bánná-e ha megcsókolnám és esetleg a kocsiban egy kis khmmm.... Belement. Másnap (ma dél körül) kitudódott a történet, rámírt a pasija, hogy hogyan képzelem ezt, és fenyegetőzött, és érzem elég nagy problémában leszek, mert egyik legjobb haverom már póruljárt a sráctól mert ő is szerette ezt a lányt. Ja igen és még mindig szereti és ő is megtudta, és emiatt már nem tekint legjobb barátjának. De én is érzek valamit iránta amit eddig a többi 100-nál nem. Szóval belecsöppentem egy szerelmi négyszögbe. A lány pedig szeret engem is, de a pasiját is szereti, viszont szereti azt a srácot is aki már mióta sorban áll érte (legjobb haveromat). És még tudomasom szerint nagyon sok fiúnak csavargatja a fejét, szóval a sor elég nagy érte. Érzem, nekem elég nagy nyerési esélyem van, de hogyan menjek teljesen biztosra szerintetek?

2018. júl. 27. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a sztoriban te vagy a bunkó gyerek, meg a csaj egy orbitális ringyó. Ennyi sz.aros kis ku.rva után te egy brutális pofára esést érdemelsz, nem igaz szerelmet.
2018. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hosszú napi kamu kérdést már rég nem olvastam.
2018. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A csajnak tökéletesen megfelel,hogy sok sràcnak húzza az agyát. Hagyd a francba, jobban jársz. Melletted is ugyanilyen ringyò lenne. Az egész várost szereti már.. 😂😂😂
2018. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu lenne. De sajnos nem az még most is bánom az egészet, hogy felvettem és belekeveredtem ebbe az egészbe. És én miért lennél bunkó? Azért mert szerelmes vagyok a lányba?
2018. júl. 27. 16:01
 5/20 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, elég sok mindenen keresztül mentél már, gyere ki belőle ügyesen! A csajt meg felejtsd el, szerintem az ellenségednek akartál betartani vele.
2018. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
3-as pedig 4 évig osztálytarsam volt és ő egy ilyen kis antiszoc otthonülő csajnak adta ki magát, és még mai napig annak adja ki magát, akinek nincs élete. Teljesen ledöbbentem, hogy ennyien kedvelik.
2018. júl. 27. 16:03
 7/20 A kérdező kommentje:
5-ös igen, ki tudnek belőle jönni könnyen ha el akarnám felejteni, lerazásban profi vagyok de most meg akarom kaparintani úgy hogy foglalt és nagy a sor érte, ez elég nagy munka :\
2018. júl. 27. 16:06
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelmi négyszög. Ez arról szól, hogy ki kit akar megdugni. Szerelem sehol sincs ebben a leírásban, csak pár hím állat verseng a nőstényért.
2018. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azért van szerelem, legjobb haverom 3 éve szerelmes a lányba. A pasija pedig fél van vele együtt, és ő is egy ideje előtte udvarolt neki. Én pedig végre tényleg érzek valamit, nem csak a férfi ösztönöket.
2018. júl. 27. 16:12
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez a csaj csak addig antiszoc,amíg egy "kukac" nem kerül a közelébe. 😅😅
2018. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!