Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajándékot vegyek/csinál...

Leti15 kérdése:

Milyen ajándékot vegyek/csináljak egy jó barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A 18. szülinapja lesz augusztusban.

Gondolkoztam, hogy vennék neki egy nyári limitált kiadasú BB pezsgőt, de ahhoz kéne még valami...

Várom az ötleteiteket:)



2018. júl. 28. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Neked kéne tudnod, minek örülne igazán.

De hogy nem aradj válasz nélkül: vibrátort evgyél.

2018. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, de gondoltamaz otleteitekbol kivalaszthatom a neki megfelelot.

Vibratort majd vesz maganak, ha szuksege van ra.😃

2018. júl. 28. 13:20
 3/8 A kérdező kommentje:

Néhány kimaradt, fontos infó.

Érdeklődési körébe tartoznak...

A rajzolás, különböző kreatív dolgok; biciklizes..

Ja és szulinapjan Balatonboglaron leszunk. Valami programot is irhatnatok, hogy ott mit talalhatnank ki igy szulinapos proginak.

2018. júl. 28. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! A keresztlányom 18-ik születésnapjára vettem egy belül tükrös natúr fadobozkát, amit saját kezűleg dekoráltam fára felvihető dekor festékkel. A dobozkába pedig apróságokat tettem: Pl: Rózsakvarc karkötőt (ez megy a horoszkópjához is, ő is oroszlán) És még tehetsz bele színes ceruzát, egyebet amit feltud használni rajzolásnál. Ja és még csináltattam neki egy párnahuzatot a saját baba kori fényképével, és boldog születésnapot feliratot kértem hozzá.
2018. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Ez nagyon jo otlet:)

Fa ladat tudnék én is beszerezni es gondolkozom rajta hogy mik kerulhetnenek bele😊 nagyon koszonom megegyszer.

2018. júl. 28. 13:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha van még valakinek ötlete írhatja még bátran 😊 előre is köszönöm
2018. júl. 28. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha sok közös képetek van, csinálhatnál egy fotóalbumot, amibe beragasztod a közös képeiteket, kidekorálod az albumot rajzokkal, díszítőelemekkel. Ugyanezt meg lehet csinálni nagyméretű kartonlapra is, amit aztán ki tud tenni a szobája falára esetleg. De ha úgy érzed, erre nincs időd, elég ha veszel egy képkeretet és abba beleteszed a szerinted legjobban sikerült közös képeteket - én ezt adtam ballagási ajándéknak egy közeli barátnőmnek. Ha esetleg érdekli őt a szépségápolás, valami szettet ajándékozhatnál neki. Ami most így hirtelen eszembe jutott, az Yves Rocher, ha bemész egy üzletükbe szerintem találsz valami jó kis összeállítást, én legutóbb láttam, hogy van egy ilyen kis dobozka, abban van pl. 3 tusfürdő meg egy kézápoló krém, az áruk se volt olyan vészes. Tudom, az ilyen tusfürdő szettes ajándékok nagyon elcsépeltek, viszont a fent említett üzlet szerintem egy olyan hely, ahol nem fordul meg az ember minden héten, mert ahhoz viszonylag drága, de ahogy észrevettem, vannak különleges illatok, szóval azért gondoltam, hogy lehet ideális lenne ajándéknak. Sőt, ha ehhez még hozzá veszed a képet meg mellé teszel egy Merci csokit vagy valami más édességet, szerintem teljesen jó kombináció. Írtad, hogy érdeklődési körébe tartozik a rajzolás. Ha komolyan csinálja, akkor neten utánanézhetsz, hátha vannak webshopok, ahonnan tudsz rendelni valami különleges rajzeszközt vagy rajzolással kapcsolatos dolgot. Balatonbogláron pedig van kalandpark, ha vevők vagytok rá mindketten (de elsősorban ő, hisz neki lesz szülinapja), akkor oda elmehetnétek. :)
2018. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm utolsó válaszoló a rengeteg hasznos ötletet:) a parfumos aji csomagnak biztos orulne, a keposszeallitason is gondolkozom😊

Lehet nézek neki valami komolyabb rajzeszkozt is.

Köszi szépen mégegyszer. :)

2018. júl. 29. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!