Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy nyomjam el ha hiányzik...

Hogy nyomjam el ha hiányzik valaki?

Figyelt kérdés

Lassan három éve voltam valakivel se veled se nélküled barátságba, de úgy tűnik egy hónapja végleg vége van. Körülbelül egy hete kezdett nekem hiányozni, azelőtt még örültem is hogy mostmár megszabadultam tőle, hiszen így több időm jut a munkára, pihenésre meg minden egyébre is. Plusz nagyon sok volt a felesleges vita, amit én mindig nagyon magamra vettem. Eddig minden alkalommal ő keresett maximum 1,5 hét után, most nem keres, ráadásul csúnyán váltunk szét, benne volt az is hogy ez mostmár végleges lesz. Úgy volt hogy elegem lett a sok vitából értetlenkedésből és mondogattam hogy nem akarok már vele jóban lenni erre ő egy mondacsinált okkal kitalálta hogy ő nem akar már (gondolom akkor jött rá hogy mindenképp ott fogom hagyni, nagyon megsértettük egymást és azt akarta hogy ő hagyjon ott). Meg nagyon benne volt az hogy ez már végleges.

Én keresném, de a büszkeségem, eszem, és visszautasítástól való félelmem nem engedi ezt megtenni. Pedig a szívem annyira mást mond, általában előbb-utóbb arra hallgatok, de az is olyan baromi kínos lenne.

Éppen ezért arra szeretnék tanácsokat kérni hogy hogyan tudnám minéljobban elfojtani magamban a hiányával kapcsolatos érzéseket. Amik már egyre gyakrabban jönnek elő és rohadt idegesítőek...



2018. júl. 29. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
1 hónapja nem veszéltek és még csak most kezdett "hiányozni"?? Ez még csak barátság se. Neked nem az adott személy hiányzik, hanem egyedül vagy és unod magad. Ha nincs más jó lenne most a régi is.
2018. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Idõvel ez a hiány el fog mulni, hallgass az eszedre, késõbb gratulálni fogsz magadnak.De ha hiányzik neked az a szomoruság,amit okozott neked, akkor keresd csak továbbra is.
2018. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# nem vagyok egyedül, nem unom magam, baromi mozgalmas az életem. De valahogy mégis csak most kezdett el hiányozni, nem értem hogy miért...


2# igen, talán ez lenne a helyes döntés de amikor előjönnek a régi 2 éves emlékek az nagyon rossz érzés.


Szóval arra kérek tanácsokat hogy ezt hogyan tudnám elnyomni.

2018. júl. 29. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:

3 Ha ő hiányzott volna, akkor már 24 órával az összeveszésetek uton hiányzott volna. Az, hogy magadat be akarod csapni egy dolog, a valóság meg egy másik.


Az az ember aki szeret egy másikat, akár barátként, akátr több, az nem 3 hét után kezd el hiányozni, hanem azonnal, maximum nem beszél arról, hogy mi a baja.

2018. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiányzik valaki az nem feltétlenül 24 órában jelenik meg.

Nekem is a természetem nagyon magamnakvaló. Simán el tudok lenni hetekig is, úgy hogy nem gondolok arra, akit szeretek.

De utána persze hiányozni fog.

2018. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És hogy nyomjam el ha el kezd hiányozni? ;)
2018. júl. 29. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán érdemes lenne felkeresned. Találkoztok, beszélgettek. Aztán lehet rá jössz közben hogy nem is hiányzott igazán, csak a régi dolgok stb..


Legalább így nem rágódsz ezen, plusz nem lesz ott a hiány érzet utána

2018. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A mai napon váratlanul felkeresett. Találkozni fogunk, meglátjuk mi lesz belőle.
2018. aug. 2. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!