Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom nője rám van álva,...

Haverom nője rám van álva, hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés

Egyik lökött ismerősöm össze ált egy roma származású kis lánykával aki erősen neveletlen de van benne remény,hogy tud változni. Most 16-17 évesen osztja az észt és sokat hazudozik. 8 osztályos de semmi életcélja nincs, de a pénzt azt szereti... Rossz családi háttérben nőt fel annyit mondanék rá.



Beszélgettem velem egy buliban és elmondtam mennyire nehéz most nekem, mert nem jött össze egy dolog egy lánnyal.


Erre jó pár szóval vert belém egy kis önbizalmat stb. Táncoltam vele, mint barát meghívtam italra.


És elmondta ő mennyi szereti a barátját, hiába egy lökött.


A buli után bejelölt és írt, nem jelöltem vissza, mert zűrös természet aztán olyanokat írt, hogy lefeküdhetnének ilyenek...


Furán hangzik de én sose tennék ilyet egyetlen haverom nőjével se, nem tudok egyszerű úgy tekinteni rá, mellesleg nem az esetem.


Most meg a haverom Facebook jából írt rám, muszály voltam törölni...



Tudom mi lenne ebből ha megtørténne, én lennék az erőszaktevő és 90% kifecsegné...



2018. júl. 29. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán mondd meg neki, hogy nem. Aztán ha nem fogta fel, és tovább csinálja, akkor mondd el a barátodnak. Ha veled lefeküdne, nincs kizárva, hogy mással is. Én azonnal dobnám. Ha van barátom/barátnőm nem írok olyat másnak hogy lefeküdnék vele stb. Nem hűséges ebből bajok lesznek.
2018. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mond meg a barátod nak h mi a helyzet ! Mond meg h a csaja ràdvan álva enyi ès h te nem akkarsz semitt ezért montad el neki és persze azért mert tiszteled a baràtsàgotokat

Én is voltam így ,meg montam a baeátombak mert úgy érisztem hogy mivel a barátom ezért rudnia kel aszt hogy milyen a csaja!

2018. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyből szóltam volna a csávónak mutatva a bizonyítékot. Akkor sehogy sem jöhettél volna ki belőle szarul. Persze még most se késő, de minél előbb tisztázd a barátoddal a szitut.
2018. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy ne rajtad álldogáljon
2018. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd az ilyenekkel vigyázzi kell, csak egyszer hibázol aztán gyerek lesz..
2018. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!