Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Facebookon lehetséges az...

Facebookon lehetséges az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki megtudná mondani nekem, hogy facebookon, hogyan kezdjek el egy random lánnyal beszélgetni? Nem vagyok az ilyenbe jeles, és nem akarom a lányt is megijeszteni, hogy tök ismeretlenül ráírok. De szívesen megismerném. Tippek?

2018. júl. 30. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányként mondom, ha egy vadidegen rám ír, válaszra se méltatom a levelét, főleg ha ismerkedni akar.

Szerintem tematikus csoportokban, eseményeknél jobb esélyekkel indulsz.

2018. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Ez egyénenként más, én például, ha valaki idegen bejelöl akkor figyelmen kívül hagyom, de ha rám ír kedvesen akkor talán jobban megismerem. Attól is függ nálam, hogy milyen helyesen tud írni, most nem feltétlen az ékezet nélküli írásra gondolok, vagy arra, hogy nem használ írásjeleket, hanem pl le tudja írni, hogy: ilyen, olyan, és nem OJAN és társai, mert attól herótom van.
2018. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elviekben lehet, mint mindenhol. Nem vagyok a netes ismerkedés híve, de máshol nem tudod megismerni, akkor mit tudnál tenni? Ezt, semmit, vagy mindig figyelgeted hova járkál, ami viszont már 'kicsit' beteges. Maximum nem ír vissza (ahogy már írták is egy válaszban), mert nem ismer/nem akar ismerkedni - ezzel nem tudsz mit csinálni.


Szóval szerintem a korrekt valami olyasmi lenne, hogy szimpatikusnak találod és szívesen megismernéd, van-e kedve beszélgetni. Esetleg hozzáteheted, hogy miért pont neki írtál, mi keltette fel az érdeklődésed. Ha van kedve hozzá, akkor elkezdtek ismerkedni, ha nem, akkor ne piszkáld tovább. Ha úgy érzed beszédes, jól elvagytok és van szimpátia köztetek, az első két-három héten belül már szerintem érdemes elhívni valahova élőben is, hogy komolyan vehető legyen a helyzet.

2018. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Face az kapcsolattartásra való


Csoportokat és eseményeket tudom javasolni én is. Ha van egy közös pont, akkor talán, TALÁN!.. van esély rá, hogy egy ürüggyel kezdeményezett beszélgetés elterelődjön ismerkedés felé

2018. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!