Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy ők soha sem...

Miért van az hogy ők soha sem érnek rá?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz bocsánat.

Az utóbbi időben azt vettem észre hogy soha sem ér rá senki, na szóval én itt próbálkozok szervezni dolgokat de soha senki sem ér rá egy évben 1 napra sem, pedig mindig előbb szólok, de már feladatam náluk, ismerősökkel próbálkoztam.

Ezekután jött az aki állítólag a barátomnak hittem, de lassan kezdek rá jönni hogy mégsem az, mondom neki menjünk el a strandra szóljon a másik barátjának is hogy többen legyünk, vagy menjünk máshova ahova ő akar de azt mondja ez nem jó, most nincs pénze,érdekes mekire, kfc stb.. hetente többször is megy nem kis összeget költ el vagy drága ruhákat, cipőket vesz, erre érdekes van pénze..

Másokkal bezzeg ide oda el megy de velem max ide a közelbe, de gondolom akkor csak ha unatkozik.

Ha ő szól nekem akkor én azonnal menjek vagy max 1 óra múlva, de ha én szólok neki soha se akar sehova menni, régebben voltak kivételek de annak már vége.

Régen még el hívott messzebbre is el is mentem vele de már nem hív.


Akkor most ez hogy is van?


19F


Negatív kommentekre nem vagyok kíváncsi.


Köszönöm hogy végig olvastad, szép estét.



2018. júl. 30. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Valamiért egyoldalúvá váltak a kapcsolataid, esetleg kihasználnak: nyújtották nekik valamit, időnként ezért megkerestek, de ha te kérsz valamit, akkkor már nem érdekes a dolog...

Nekem csak egyoldalú kapcsolataim vannak, ismerem a sztorit.

2018. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagy valamiért nem vagy nagy forma,talán mert túlprecízkeded a dolgokat,

vagy még túlságosan hiszel a nagy "barátságokban".

2018. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# Lehetséges hogy ki használnak, ha nincs senki akkor én is jó vagyok,köszönöm a választ.

Mit javasolsz?

2018. júl. 30. 19:59
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy nem vagyok nagy forma, nem nagyon szoktam túlprecízkedni, de azért arra jöttem rá hogy jobb tervezni.

Lehetséges az is, régebben sem voltak olyan nagy barátságaim, az is lehetséges hogy nem fogom erőltetni ezt, próbálok inkább új emberekkel ismerkedni.

Köszönöm a választ.

Mit javasolsz?

2018. júl. 30. 20:08
 5/9 A kérdező kommentje:
2# másodiknak szól a második :-D
2018. júl. 30. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján sajnos elkezdtek lekoptatni a barátaid, velem is volt már ilyen többször is. Ha épp nincs jobb alternatíva, akkor veled is hajlandóak időt tölteni, amúgy nem vagy fontos számukra. Én azt javasolnám hogy ne fuss utánuk, keress olyan barátokat, akiknek fontos vagy, persze ez nem könnyű. A korod alapján talán most mész egyetemre, ott találhatnál új barátokat, vagy majd a munkahelyeden a kollégákkal próbálj programokat csinálni.

23/L

2018. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3# köszönöm, próbálkozok :-)
2018. aug. 3. 00:15
 8/9 anonim ***** válasza:

2 vagyok.

A fiatalokat(de sok felnőttet is) nem érdekli a tervezgetés,máról holnapra élnek,lazán,lesz@rósan,ilyen a világ.

Sokan nem vesznek saját lakást,házat,mert lehet hogy 1 év múlva a világ másik felén lesz munka,és jó megélhetés.

A tervezgetés is egyfajta "precízkedés" :)

2018. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4# Értem, akkor én kicsit másabb vagyok mint a legtöbb ember.
2018. aug. 7. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!