Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan dícsérjem meg legjobb...

Hogyan dícsérjem meg legjobb barátnőmet úgy, hogy ne tűnjek leszbinek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 14:45
 1/7 anonim válasza:
12%
Attól függ, hogy mijét vagy mit akarsz rajta megdícsérni.
2018. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Illetve, hogy ténylegesen leszbi vagy-e vagy nem.
2018. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
akárhogyan. jól fog esni neki
2018. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt imádom, hogy sokan annyira be vannak sz..rva a "másságtól", mint ördög a tömjéntől... Ez nem betegség; nem ragályos... Mégis mi a baj azzal, ha adott esetben leszbinek TŰNSZ!? Attól, hogy valaminek TŰNSZ, még nem leszel az. Ha a dicséreted "félreérthető", attól - így önmagában - még nem fog téged értelmes ember leszbinek hinni. Attól leszel leszbi, ha vonzódsz hozzá. Szóval szerintem dicsérd meg nyugodtan.
2018. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel leszbis attól, ha megdicséred...
2018. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én legjobb barátnőm mindig a fenekemet dicsérte, néha rá is csapott viccből, mégsem gondoltam, hogy "úristenezleszbikusfuj". Mindig dicsértük egymás alakját, ha látható változás történt, ebben semmi leszbikus nincs. Egyébként én sem tartom gáznak, ha valaki homoszexuális, ha annak is tartanám, attól még hiába pattognék rajta, nem változna meg a világ. Legjobb barátnőknél egymás megdicsérése teljesen átlagos dolog, még akkor is, ha leszbikus valamelyik fél.
2018. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köfi a válaszokat, igazándiból ezt egyrészt poénból írtam ki, másrészt meg jah, tudom, hogy nem attól lesz valaki leszbi, hogy megdícséri az alakját vagy ruháját°^° (khmkhm nem én tettem fel a kérdést, hanem a barárnőmkhmkhm xd)szval jah... de azért naon szépen köszönöm^^
2018. aug. 2. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!