Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A bff-em lek*****v...

Mit tegyek? A bff-em lek*****vázott!

Figyelt kérdés

Az úgy volt,hogy a bff-em nek lett egy pasija, én lecsekkoltam a fiút és az egy állfész! De a barátnőm nem hisz! Meg is találtam,hogy kitől szedi a képeket,de erre sem hisz. Mondtam neki,hogy ne áruljon el magáról olyan dolgokat, mert kitudja kinek írja igazából. Meg azt mondta neki a csávó, hogy Washingtoni,de magyar.A bff-em elküldte,hogy a pasinak ő a háttérképe,és az idő ugyanannyi volt mint Magyarországon! El is mondtam a Bff-nek ,de ő a pasijának ,hisz aki egy béna indokkal lerendezte!A nagybácsim hacker és a kérésemre sikerült feltörnie a pasi fészét!Nem akartam elolvasni semmi személyeset,de találtam egy olyan részt, amibe engem szidnak,meg azt mondja a bff-em,hogy egy féltékeny ri****cos ku**** vás sz***,cafka lotyó,meg ehhez hasonló dolgok vagyok. Pedig én csak meg akarom mentenni,egy pofára eséstől,ő meg ilyeneket mond. Mit tegyek? Pls fontos😭😭

13/L



2018. aug. 1. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Semmit...had essen pofara
2018. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát ilyenek ezek a bff-ek... Ne használd többé ezt az idióta rövidítést, és nem fogsz olyan gyerekesnek tűnni.
2018. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Mit tegyél? Fogalmazz világosan, ne használj olyan szavakat, amiknek csak te tudod a jelentését.

Nem tudom mi a watafakk az a bff, ha felhomályosítanál, megköszönném.


Más: ne kattogj mások gondolatai és tettei körül. Ha lekúvázott, leribbancozott, az őróla szól, őt jellemzi, őhozzá tartozik. Egyszerűen csak ne foglalkozz ilyen dolgokkal, csak fisztán tedd a dolgodat, vidd az életedet. Legyél szellemileg autonóm, ne aszerint határozd meg magadat, hogy más mit mond, mit csinál.

2018. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Lassan komolyodnod kellene.
2018. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon fontos valóban :D nőlj fel, 13 évesen ideje.
2018. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Inkább hagyom,hogy pofára essen. + a bff az legjobb barát.

De nem értem így,hogy vagyok gyerkes??

2018. aug. 1. 10:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de szánalom ez a kérdés:(


A barátnõd ott rontotta el, hogy “pasijának” nevez valakit, akit csak az internetrõl ismer.


Mit kellene tenned? Nem tudsz ezzel mit tenni, ne foglalkozz vele, ha a barátnõd is egy tahó, akkor hagyd õt.

Ne akarj senkit se óvni ennyire a pofáraeséstõl, aki nem igényli a törõdésed és csak idegesíti, végüls csak az õ baja az, hogy kivel ismerkedik, nem a tiéd.

2018. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. BFF nem létezik! Minden múlandó! Még a barátságok is. Sajnos nagyon skat tapasztaltam már. A lányom lehetnél korban, higyj nekem. A pletykafészek és hátadmögött kibeszélő soha nem volt "bff" és nem is lesz az sohasem. Ennyi.
2018. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy kamu, a nagybácsid nem hacker. Ha az is volna, akkor sem tudná feltörni valaki facebook fiókját. Ha ilyen képességei lennének akkor képtelen lennél ide írogatni, nyilván megfigyelne téged. Esetleg súlyosan értelmi fogyatékos a kamuprofil készítője, így olyan gagyi jelszót adott meg ami harmadik próbálkozásra minden embernek eszébe jutna.
2018. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaj, micsoda problémák.
2018. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!