Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy segítsek a barátnőmnek?

Hogy segítsek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm nagyon szép és csinos lány de ninca önbizalma. Elmesélte nekem hogy nem tud feloldódni mások társaságában mert fél hogy mit gondolnak majd róla. Tudja hogy ezzel nem kellene foglalkoznia de nem tud mit tenni. Szeretnék neki segíteni ebben. Ő is kész ezen változtatni szóval kérlek adjatok ötleteket tippeket amik segíthetnek nekünk. Előre is köszi a válaszokat:)

16/L



2018. aug. 3. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Sportoljon. Csinálja a kedvenc hobbiját. Szerezzen párt, ezek mind növelik az önbizalmat.


Vagy pedig pszichológus, az nem ciki, és ha negatívan hat ki az életére a félénksége, érdemes lenne megpróbálni.

2018. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet furcsán hangzik de nekem akkor is több önbizalmam lesz ha elmegyünk vásárolni (évente olyan 4-szer, nem kérem a plázacica jelzőket), és új ruhákban lehetek. Vagy ami nem kerül pénzbe az a sportolás edzés. Ha letolok egy 50-60 perces bármilyen edzést akkor büszke vagyok magamra és tudom hogy ez siker.
2018. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!