Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfiak/Fiúk! Nektek fontosabb...

Férfiak/Fiúk! Nektek fontosabbak a haverok, mint a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Nem néhány hónapos, hanem több éves kapcsolatban.
2018. aug. 4. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Ez olyan kerdes hogy kit szeretsz jobban apadat vagy anyadat. Nokent valaszolok: MINDKETTO FONTOS!

Ha nincs az egyik csak a masik, nem kiegyensulyozott az ember. Legyen az csak haverozas vagy csak baratnozes!

Tapasztalat! Egyik lo oldala sem jo. Hidd el. Mindkettoben volt reszem ;)

2018. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen fontosabb nekik. Exem inkább a haverjával ment ki szakadó esőben inni minthogy engem apoljon betegen... 23L
2018. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
2. Az az exed. Nem minden pasi. Majd ha osszejon neked 2 egymas utani anyamasszony katonaja akkor meg azt allitod hogy nekik a baratno fontosabb? :D
2018. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Erre a szóra hogy FONTOSABB, na erre ugrok és kijön belőlem a 6 elemi.

Fiatal srác voltam, ujjakörécsavaró manipulatív első barátnőm, aki a tulajdonának kezelt és én idióta állat barom ezt hagytam, állandóan a birtoklásimániájából fakadó epéivel oltogatott. Féltékeny volt, hogy a húgommal is csinálok programot, "fontosabbka" gúnynévvel illette és ezzel csesztetett.


Sajnos akkor még nem voltam szellemileg autonóm. Ő meg pláne nem, energiavámpírként szívta a véremet és gyűlölködött mindenkire aki nekem "fontos" volt, legyen az család, tesó, szülő, rokon, barát, haver, ismerős stb. Mindenkire.


Mai eszemmel azt mondom, hogy az efféle fontossági rivalizációnak nincs helye egy párkapcsolatban. Ha egy nő ilyet kérdezne tőlem, kb érintőirányban röpülne kifelé az életemből. Az efféle intíttatás, hogy valaki a saját fontosságát önzően elvárja, ez olyan szintű betolakodás a másik ember autonómiájába, hogy számomra spec vállalhatatlan.


Egészséges emberi kapcsolatok nem méricskélik a fontosságot, hanem tisztelik a másikat, magukat, elfogadják, hogy mindenki életében van több fontos dolog és személy. Egészséges lelkű nő nem kizárólagosságot* és birtoklást akar.


*párkapcsolatilag igen, úgy jogos a monogámia igénye, de a haverokkal és családdal való kapcsolattartas korlátozása nem


(már)46, F

2018. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
A bnőm volt, minden helyzetben de most már tudom hogy kár volt, egyáltalán nem érdemelte meg az időmet a törődést sőt semmit se, egy undorito utolso riherongy volt... én meg a világ legnagyobb barma h hittem neki.
2018. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyik sincs lol :D
2018. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Aki elvárja tőlem, hogy válasszak az menjen az anyjába!
2018. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

7-es, nálad a pont.


4-es voltam

2018. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én elfogadom h a barátom a haverjaival lógjon, ha ő sem akad ki azon, hogy én a barinőimmel partyzok.

egyébként meg nem fontosabb nekik a haverok sztem,csak a bnőjükkel nem tudnak mindent megbeszélni. pl. csajokról, meg focikról, meg ienek kivel dumálják meg, ha nem a haverjaikkal, ezért se zavar, ha velük lóg

2018. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Mindkettő fontos. De hamar lapátra kerül a barátnő, ha tönkrevágja a barátaimmal való kapcsolatomat, és elszándékozik marni mellőlük. Adok a haverjaim szavára, abban az esetben ha nekik lenne kifogásolnivalójuk a csajjal szemben, meghallgatnám az érveiket, vagyunk olyan viszonyban, hogy őszintén az érdekemet nézzèk.
2018. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!