Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfiként előre szoktatok...

Férfiként előre szoktatok köszönnni a nő ismerőseiteknek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 08:42
 1/9 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Én ha meglátok valakit akit ismerek egyből köszönök.
2018. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Az illem szerint előre kellene.
2018. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Kikopik. Hülyeség
2018. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Leginkább attól függ, hogy ki látja meg előbb a másikat, vagy ki milyen távolságról szokott köszönni. Van olyan nő ismerősöm, aki az út másik oldaláról is átkiabál, hogy "Szia! Hogy vagy?", de nekem nem szokásom 15 méterről kiabálni, ezért neki nem tudok előre köszönni. Néha a boltban is elbámészkodom, és nem azt nézem, hogy kik vannak körülöttem, ilyenkor is rám köszönnek. Inkább szituációtól függ ez.
2018. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdekel az illem, és azt veszem észre hogy őket sem. Kinek sikerül elöbb kimondania. Simán köszönünk. Senki se foglalkozik vele ki köszönt elöbb. Aki mégis ilyen apróságokon fenn akad azzal inkább nem akarok sok időt eltölteni.
2018. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tudod ki..
2018. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előre is, hátra is.
2018. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miféle kérdés ez? Ha nekem egy férfi nem köszön előre, akkor nem köszönök vissza. Ennyi.
2018. aug. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as. Semmi gond. Te taszítod el magad körül az embereket, nem ő.

Nem fogom mindenkinek a lelki világát nézegetni hogy neki mikor alkalmas ilyen apróság mint a köszönés. Ha ennyin fent akadsz akkor inkább korán akadj fent mint később. Kevesebb energiát szívsz le akkor másokból.

2018. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!