Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit válasszak, az egyik jó...

Sleepytime kérdése:

Mit válasszak, az egyik jó barátom 40. születésnapi buliját, vagy másik 3 jó baráttal régóta leszervezett nyaralás utolsó éjszakáját?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz dilemmába kerültem: 3 jó barátommal fél éve leszerveztünk egy bulis nyaralást Balatonfüredre, amit alig várunk mindannyian. Ami megkavarja a dolgokat, az egy másik jó barátom 40. születésnapi partija, ami pont az eltervezett nyaralás utolsó estéjére esik. Döntenem kellene mit tegyek: Maradjak a régóta szervezett nyaraláson, vagy utolsó nap este vezessek haza és menjek el a szülinapi buliba (másfél órás út)?


Ha maradok a nyaralás utolsó estéjén, akkor nem tudok jelen lenni a barátom fontos szülinapi buliján, ha viszont elmegyek megsértem a másik három barátomat, akikkel a nyaralást nagyon régóta tervezzük.


A születésnapi bulit egy hete jelentette be a barátom, a nyaralást fél éve szervezzük. Mondtam a barátomnak, hogy valószínűleg nem tudok a bulijába menni, hiszen nyaralok és ő teljesen megértő volt. Nem háborítaná fel, ha nem tenném tiszteletem és csak máskor koccintanánk. Viszont azt tudom, hogy szörnyű lelkiismeret furdalásom lenne, ha kihagynám ezt az eseményt.


Mi a helyes döntés? Melyik a kisebbik rossz?



2018. aug. 5. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak egyszer van mindenkinek 40. szülinapja.

De ahogy érzed.

2018. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

hívd meg oda, tartsa Füreden a 40. szülinapját - oké ez kivitelezhetetlen


akkor vidd a 3 barátodat a szülinapra


ha 3 napos a nyaralás, akkor maradj Füreden, ha 2 hetes, akkor menj el szülinapozni

2018. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elmennék a szülinapra, hiszen az ilyen kerek szülinapok fontosak.

Másrészt a többiekkel több napot is együtt töltesz előtte. Egyet igazán rááldozhatsz a szülinaposra.

2018. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem érdekelne a szülinapos,mert csak 1 hete jelentette be.Nem 100 éves hogy ez akkora ramazuri legyen.Kitartanék a 2barátom mellett végig mind a 3 napon keresztül,hogy kerek legyen az egész történet.Elég gáz lelépni 1 nappal előtte,szerintem meglenne a véleményük.A szülinapost meg utána is felköszöntheted,nem azon fog múlni a boldogsága hogy ott vagy-e.
2018. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék, akkor is ha egy hete jelentette be! De ez sokban függ attól, hogy ezzel tönkre tenném e a barátaim nyaralását, vagy elvannak e nélkülem is ;). Vagy vidd magaddal őket :D
2018. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyaralás. Tibi szólt volna előbb.
2018. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy szóval se mondta hogy három napra mennek, csak azt hogy három barátjával😀
2018. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Maradnék a régóta leszervezett nyaraláson. A szülinapossal meg mondjuk koccintanék 1 nappal vagy 1 héttel később.
2018. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!