Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek ez rosszul esne a...

Nektek ez rosszul esne a legjobb baratoktol?

Figyelt kérdés

4en mentek volna moziba(en is ismerem a masik 3at) ,es elhivott kozbe engem is. Aztan mikor elmondta tobbieknek akkor nem orultek neki,mert csak 4en terveztek le. Nem ertettuk ,mert most moziba beulok oda a sotetbe en is, miert zavarna oket. Na mindegy vegul nem mentem, de most kicsit rossz erzesem. Ha en nekem mondana valaki,hogy nem johet valahova a legjobb baratom velem, akkor tuti kiakadnek, meg kiallnek mellette,hogy akkor ha nem tetszik nem mek en se vagy valami. Foleg egy sima mozinal. Es kicsit rosszul esik most hogy o belenyugodott, es siman itthagyott azt elment mozizni. Pedig pont indultunk volna kb moziba egyutt, csak hat tobbiek kozbe irtak neki..

Ti nektek ez rosszul esne? Vagy szarjam le? Kicsit csalodott vagyok,hogy nem is probalt kiallni mellettem.


2018. aug. 5. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Az ilyen nem barát. Te csak annak hiszed. Arra jó vagy hogy ha baj van kihúzd, meg ne unatkozzon, fordított helyzetbe semmi.

A barátság nem ilyen.

2018. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Egyet tanulj meg:

olyan,hogy barát,nincs!

Ez csak egy gyerekes,tini,beképzelt hülyeség.

Haver,span,meg haversrác,ilyenek vannak,de amint kényes szitu,érdek szitu,vagy esetleg csaj szitu van,az ember azonnal lexarja a másikat.

Pont hogy te xard le ezeket a suttyókat,szerezz örömöt másokkal,vagy másban.

2018. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Első, de miért kellene állandóan csak és kizárólag vele lennie? Vannak neki más barátai is, de ők nem akartak a kérdezővel menni, de a barátja ezért még miért mondta volna le? Lehet, hogy próbált velük beszélni, de erőltetni nem lehet, mert ha nem érzed jól magadat valakivel, akkor nem érzed jól magadat vele... A barátok nem hullanak minden fáról, gondolom egy ilyen hülyeség miatt nem akarta a sz.rt kavarni.


Ha a barátom megbeszélt egy találkát a haverjaival, de ők nem akarnak velem menni, akkor nem megyek. Nem halok bele. Nem birtokolom a barátomat. Mi majd elmegyünk nélkülük legközelebb.

2018. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

2-s, hát nagyon sajnálom, hogy te nem ismerted meg milyen is az igazi barátság...


Kérdező,elhiszem, hogy rosszul esett de nem a világvége.Beszéld meg a barátoddal a dolgot és szervezzetek programot ha ő is benne van.A barátság nem azon múlik hogy mennyi időt töltötök együtt, hanem hogy az minőségi idő legyen.

2018. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Biztosan velem van a baj, de én teljesen a nevén meg nem nevezett legjobb barát pártján állok. Ha előre megvolt már beszélve a 4 fő, akkor kedves kérdező Neked minek ezen ennyit problémázni? Őszintén, jól és komfortosan érezted volna magadat úgy a moziban, hogy nem kimondottan örülnének a társaságodnak?

Nem azt jelenti a legjobb barátság, hogy csak Ti ketten léteztek egymásnak a világon , csak azt, hogy a Ti kapcsolatotok a legbensőségesebb. Ezenkívül lehet is és szerintem kell is egyéb barátokkal ápolni a kapcsolatot.

2018. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy baráti kapcsolatban a másik hárommal, akkor az egész ügy a barátod hibája volt. Neki csak úgy illett volna téged hívni, hogy előtte a három barátjával ezt megbeszéli.
2018. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!