Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti hogy viszonyultok...

Lányok, ti hogy viszonyultok a barátság extrákkal dologhoz? Ha esetleg úgy adódna, belemennétek egy ilyenbe? Mennyire tartjátok jó ötletnek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről?

2018. aug. 5. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

A barátság-barátság, a szex az egy más kategória.

És a kérdésedre: Nem. Tehát semmennyire nem tartom jó ötletnek.

2018. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Soha nem mennék bele. Szerintem undorító egy dolog ez.
2018. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ha csak a jövőre is nézek, mert ha egyszer összejössz valakivel, akkor szerinted hogyan viselné, hogy a legjobb barátja, akivel még ma is legjobb barátok és összejárnak, éveken át döngette őt? A másik dolog meg, hogy az elhagyott félnek ez hiányozna. Éveken át döngethetett téged, de most találtál magadnak párt és ő már csak másodlagos lett. Ez miatt meg a barátságnak is vége lenne, vagy megromlana.
2018. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem mennék bele, kizárólag azzal fekszem le, akivel összetartozom. Utálom ezt a kifejezést is, ami másra nem jó, csak arra, hogy kikerülje a kapcsolattal járó felelősségvállalást és elkötelezettséget. Olvass itt kérdéseket a témában, általában az a kifejlet, hogy valamelyik fél ragaszkodni kezd, és akkor jön a balhé, a csalódás, fájdalom.
2018. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha egyikünknek sincs senkije, és működik köztünk a kémia, akkor semmi akadálya. Privátot nem kérek.
2018. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Írtatok ilyet is, olyat is. Úgy tűnik, hogy többen nem mennétek bele. Megértem, hiszen a következmények miatt szinte csak rosszul lehet belőle kijönni. Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. Természetesen senkinek sem fogok privátban ajánlatokat tenni:D
2018. aug. 5. 19:45
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Nekem tehetsz ajánlatot :)
2018. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#3-assal és #4-essel egyetértek, elsőre jól hangozhat, de az így kialakuló érzelmi kötelékek miatt egyszerűen nem éri meg hosszútávon. Jó vége maximum akkor lehet, ha időközben mind a ketten meggondolják magukat, és összejönnek. Az ilyen helyzeteket tanácsos elkerülni.

20/L

2018. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 he84 ***** válasza:
44%
Én igen. Ha valaki letisztázva, pontosan megbeszélve és okosan teszi a másikkal minden esetleges bökkenőt is beleszámítva, akkor nagy eséllyel nem lesz baj később se. Ha emiatt tönkremegy egy barátság, akkor ott valami nem stimmelt sose, például nem is voltak annyira igazi jó és bizalmas barátok. Na meg a laza kapcsolat hasonló hozzá, jelenleg egy ilyenben vagyok és bejön. Nem csakis intimitás van benne, hanem barátság is, persze némi vonzalom is, de szerelem nincs. Na meg az intimitás nem csakis komoly párkapcsolattal lehetséges szerelemmel, nem szabad hogy mindig mindenképp ezek legyenek a feltételei. És nem mindig áll készen mindenki komoly párkapcsoltra, ettől pedig még az intim vágyakról nem kell lemondani.
2018. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2018. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!