Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék ezek ellenére...

Hogyan tudnék ezek ellenére barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és senki sem akar velem barátkozni mert van egy kis furcsaság az életemben amit ha megtudnak egyböl elrohannak a korom beli lányok pedig amugy teljesen ártalmatlan dolog, csak nem forditanak kellö türelmet arra hogy megértség a dolgot :/ Lány barátokat szeretnék találni, akikel hosszan lehet beszélgetni mindenféle dologról de valahogy vagy olyanokba futok akikel nehéz beszélgetni, keveset vannak fent online vagy ritkán irnak vissza stb. de mindegy is mert ugyis ha igazán megismerne valaki futna ahogy birna :D Amugy hogy miröl van szó azt csak olyanak szoktam elmondani akiben megbízom tehát idegeneknek nem (így itt sem szándékszom csak ha már megismertem esetleg valakit) és ez meg a másik gond hiszen ha már tök jól össze barátkozom valakivel és megtudja a titkomat egyböl másképpen néz rám, pedig nem hatna ki a barátságunkra abszolut a furcsaságom :(

Amugy párkapcsolatban élek tehát azzal nincs gond, de az igaz barátok hiányoznak föleg hogy most kerültem egyetemre (Debrecen)...

ötlet?


2018. aug. 6. 22:27
 1/9 anonim válasza:
Hát kéne tudni a titkot,mert anélkük nem tudunk segíteni
2018. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy nem szeretném hogy amiatt itéljenek meg az emberek, ha valakinek az a fontos elsösorban akkor nem érezném hogy igazi barátom. Persze ugy gondolom szükséges hogy egy öszinte barátságban tudjon a másik mindent rólam, de elsösorban nem szeretném hogy erröl szoljon a barátságom.
2018. aug. 6. 22:38
 3/9 anonim válasza:

Ebben igazad van,akkor nem igaz barátok. Nem akarod elmondani a titkot? Úgysem ismerünj szóval ne félj

Csak azért meer hátha jobban tudunk segíteni,meer ha tudjuk a titkot akkor éeteni fogjuk az álláspontodat,és rudunk tanácsot adni.

2018. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De most az a kerdesed hogy hogyan tudnal baratokat szerezni, de ha nem mondod el h mi az a dolog ami miatt ez neked nehez, akkor nem igazan tudok segiteni :/ de ha szeretned privatba is irhatsz, megprobalhatok segiteni, vagy csak velemenyt irni.
2018. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De miért kell tudniuk a titkodat? Van ami csakis rád tartozik .

Gondolj bele ha a parodnak nem gáz ez a titok akkor előbb utóbb lesz olyan barátod akinek szintén nem lesz az.

2018. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Mondd el,hatha tudunk segiteni

Ugysem ismerunk,tenyleg ne felj ettol

Mondd el batran

2018. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem befolyásolná a barátságotokat, akkor tartsd meg magadnak. Ha barátságok többsége amúgy sem tart tovább pár évnél. Akivel meg tényleg hosszú ideig fogjátok tartani a kapcsolatot, az el fogja fogadni, ráérsz elmondani később is.
2018. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg kellene tudni a titkot, de ha nem szeretnéd ide kiírni, akkor írhatsz nekünk privátot és megpróbálunk ott válaszolni erre.

Ha szeretnél nekem is írhatsz, szívesen segítek!:)

2018. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen anonim oldal,szóval nyugodtan elmondhatnád,így nem igazán lehet segíteni.
2018. aug. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!