Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megromlott baráti (? ) viszony...

Megromlott baráti (? ) viszony nő és férfi között?

Figyelt kérdés

Egy lánnnyal az utóbbi időben nagyon megromlott a barátságom,voltak gondjaim, emiatt nem sikerült mindig normálisnak lennem, tudott róla,hogy nagy gondokkal küzdök, mégis most elfordul tőlem. Még csak kép lapból sem kérdezte meg egyszer sem,hogy hogy vagyok,vagy hogy szükségem lenne-e segítségre... Ez nagyon durva....

Az a szomorú, hogy nekem hiányzik, szeretem őt mégis, pedig ezekből kitűnik hogy semmit nem.jelentek neki. Néha az jár már a fejemben,hogy ha meghalnék azzal kártéríteném őt magam miatt

....

Állítólag én is jelentettem neki valamit. Akkor miért néz csendben félre ahelyett,hogy legalább tényleg csak annyit kérdezne hogy mi van velem,nem pedig közönyösen viselkedni?

Mit gondoltok erről? Mi a további teendő?


2018. aug. 7. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem tudta, hogy mit vársz tőle, mit tegyen.

Lehet, hogy úgy gondolta, hogy szólni fogsz, ha valamire szükséged van.

Lehet, hogy úgy gondolta, hogy nem az ő dolga megoldani.

Lehet, hogy megunta a szituációt.

Hirtelen ezek jutottak eszembe, de az a legegyszerűbb, ha megbeszéled vele.

2018. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet túlságosan is építesz az ő véleményére és ő nem szeretne ez miatt tanácsot adni.És szerintem nem feltétlen rossz ha nem kérdezi hogy vagy, lehet hogy megvannak a saját gondjai vagy arra számít hogyha már olyan jó barátok vagytok,úgyis elmondod neki.
2018. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

az a baj nő és férfi között a barátság az nagyon képlékeny. Ha túl jó barátok vagytok, akkor ott van a zárójelben egy kérdőjel.Ugye?

Nem ismerem a szitut, de lehet a csaj nem akar túllépni a barátságon.

Vagy teszetosza vagy (mint én :D ) és azt hiszi nem akarsz tőle semmit, és megpróbál offolni téged.

Ne panaszkodj neki túl sokat. Nekem is van lány barátom. Nem csak arról szól, hogy lelkizek neki, mert lányok jobbak ebben mint a fiúk, hanem felvidítom, megnevettetem, vagy leveszem a polc tetejéről a cuccait neki.

2018. aug. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!