Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm azt hiszi...

A legjobb barátnőm azt hiszi leszbikus vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hiszi leszbikus vagyok pedig nem vagyok az csak ragaszkodó ha valakit nagyon megszerettem akkor nemtudom elengedni,sokszor hívom ki de távolodik tőlem a szemembe mondta hogy ugy nézki mintha leszbikus lennék s ha nem változtatok akkor ennek a barátságnak vége most csak akkor írók neki ha ő nekem de nem akarom hogy ilyet hidjen rólam mit tegyek?

2018. aug. 8. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Legjobb" barátnő. Na, ő pont nem az.
2018. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok
2018. aug. 8. 13:10
 4/8 A kérdező kommentje:
De nemtudom elengedni
2018. aug. 8. 13:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ő extrovertált. Nem bírják az ilyen szoros köteléket. Úgy érzik, hogy meg vannak fojtva. Kicsit engedd másokkal is lenni, mert szüksége van rá 🙂
2018. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Féltéleny vagyok távolodik mással többet van mint velem csak kellek ha unatkozik vagy ha szüksége van valamire
2018. aug. 8. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagy "hidje" vagyis higgye. Aki ennyi miatt eldob, az hagy menjen. Nem kár érte. Te meg ne nyomulj, annál jobban menekül minél inkább csinálod.
2018. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbálj meg te is másokkal barátkozni. Ne legyél olyan tapadós inkább te ne írj neki vissza.
2018. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!