Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne újra felkeresni?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon aranyos kedves lány akivel nagyon jóban voltam nagyon közeli barátságot ápoltunk egymással , és ez megszakadt sajnos egy harmadik személy közbenjárása miatt (is) mert persze gondolom az ő döntése is volt hogy nem akar már velem kapcsolatot tartani . Nos ennek már három éve és nekem nagyon hiányzik ez a lány mint barát és nagyon szeretném vele újra felvenni a kapcsolatot viszont félek hogy milyen lesz a fogadtatás. Szerintetek, hagyjam vagy keressem fel újra?

2018. aug. 9. 18:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Bátraké a szerencse, szokták mondani. No meg ha valaki elé állsz őszintén, akkor legalább te elmondhatod, hogy a részedről mindent megtettél, hogy helyre rakd.
2018. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Így legalább nem fogsz azon agyalni, hogy miért nem próbáltad meg.

Sok sikert!:)

2018. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Igy van! Adj esélyt magadnak!
2018. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok bátorítást :))

Az igazság az hogy attól félek hogy én valahogy mindig reménykedtem benne hogy majd mi megint nagyon jóban leszünk és hogy lesz még idő amikor ugyan olyan lesz minden, de ha most elküldöm neki az üzenetet és nem válaszol vagy nem úgy ahogy nekem az jól esne akkor a későbbiekben teljesen elveszteném az összes reményemet ezzel kapcsolatban pedig én annyira szeretném :(

2018. aug. 9. 19:28
 5/27 anonim ***** válasza:

4 Úgy jelentkezzél nála, hogy az félreérthetetlen, valós néven.

Idegen gyikos reg-re senki nem fog lépni.

2018. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Olyan fiokról írok majd neki amin beszéltünk is, persze.
2018. aug. 9. 19:36
 7/27 anonim ***** válasza:

Mi van ha már nem használja a gyakorit? Vagy letiltott?

Már nem azért._.

Csak megfordult a fejemben.

2018. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

6 Azt bárki használhatja.Főleg ha kiderítette valaki a jelszót.


Javaslom nézd meg a Phantom c. koreai sorozatot.


[link]


2011-be készült, tudom a koreaiak előrébb vannak, de azért nem ennyivel, de ha ott akkor ez a technika ment, akkor már itt is itt van.


Egyáltalán él még az illető gmailje, telefonszám? ezt is ki kéne derítened.

2018. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2018. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi van a linkkel, keress rá:


A Phantom 2012-ben a dél-koreai SBS csatornán bemutatott krimi televíziós sorozat Szo Dzsiszop, I Jonhi, Om Gidzsun, Kvak Tovon és Szong Hajun


Egy rendőrségi hecker csoport meg a technikája van benne, meg hogy is működik a heckelés..

2018. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!