Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenne értelme, újra felvenni...

Lenne értelme, újra felvenni a kapcsolatot egy egykori baráttal?

Figyelt kérdés

Volt egy kisebb baráti körünk, ami 2 éve elkezdett szétesni, az a személy, aki mindenkit összekapcsolt, megismerkedett egy új társasággal, majd mi is beleolvadtunk ebbe, de túlzottan is sokan lettünk, hiába volt egy nagyobb közeg, azon belül klikkekben csoportosultunk.


A srác, aki a régi társaságunk központi alakja volt, inkább az új barátaival volt, mi kevésbé érdekeltük már. Közben a nagyobb társaság is szétesett, ezek után elég zavaros minden, a lényeg az, hogy a régi barátunk sem velünk, sem az (egykori) másik társaság tagjaival nem igazán tartja a kapcsolstot.


Én felvetettem, hogy hívjuk el valahova, de a többiek nem igszán szeretnék.


Ti mit csinálnátok?


2018. aug. 10. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

*a régi barátunk sem velünk, sem az (egykori) másik társaság tagjaival nem igazán tartja a kapcsolstot.


Persze, és nagyon jól is teszi, hiszen az írásod alapján, ha valaki valódi barátságot keres, az a ti fajtátokat simán kivágja az életéből, mert minden vagytok, de barátnak nem lehet hívni titeket..

2018. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Ezt ennyiből sikerült leszűrni? Gratulálok...

A barátságunk 10 évig tartott, azután szép lassan kezdünk elhidegülni, más közegbe kerültünk a hétköznapokban, változott a világnézetünk, érdeklődésünk, de továbbra is maradtak közös témák, de egyre kevesebbet kerestük egymást...

2018. aug. 10. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

*A barátságunk 10 évig tartott


Ha neked van egy barátságod, és az valódi, nem csak annak mondott, de gyakorlatilag egy sima időeltöltés és köze nincs a barátsághoz, az nem így történik, főleg ha valaki 10 évet hangoztat.

Lehet, hogy egykor a másik fél által barátságnak hitt dolog volt, de te sosem voltál az igazi, valódi barátja.

Azért sírod vissza, mert az egyetlen ember volt aki önzetlen, becsületes, és egyenes volt és akire számíthattál. Most meg ott tartasz, olyan emberek vesznek körül, hogy rájöttél életed legnagyobb hibáját követted el.

Nem kell ezt túl ragozni. Ő nyert, te vesztettél, mert valószínűleg olyan barátai vannak, akik nem csak annak mondják magukat, hanem valódi, mély barátság.

2018. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Nincsen igazad, miért feltételezed, hogy az én hibámból szakadt meg, miből feltételezed, hogy nem számíthatott rám... Elárulom, hogy igen is mellett álltam, és fontos volt a számomra, a számunkra.
2018. aug. 10. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!