Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?...

Hogyan szerezzek barátokat? -bővebben lent-

Figyelt kérdés
Egy békéscsabai 21 éves srác vagyok (nem mondanám hogy egy kellemetlen jelenség) és elég magányos.Közép iskolából néhány osztálytársammal elég jó kapcsolatott alakítottunk ki de mára mind eltávolodtunk (munka,továbbtanulás stb). Sajnos én nem táraztam be barátokból az iskolába amikor még volt rá alkalmam és most itt tartok ,hogy ha ők nem érnek rá akkor megvagyok lőve,hogy hoppá -tök egyedül vagyok-. Elég demotiváló tud lenni amikor a 6 barátomból lepattint az összes ._.
2018. aug. 10. 22:54
 1/2 anonim válasza:

Bulikban, esetleg házi bulikban nagyon könnyű ismerkedni. Amint közelebbről megismersz egy embert, annak a baráti körét is 'megkapod', így nem olyan nehéz barátkozni. Munkahelyen, vagy egyetemen is vannak lehetőségek, de ha ez sem szimpatikus, akkor esetleg próbálj ki új dolgokat, keress új hobbit, amit esetleg csapatban kell csinálni, ezáltal tuti új embereket ismersz meg.😊

Illetve talán még neten tudsz ismerkedni, bár én ennek nem igazán vagyok a híve, de már kifejezetten barát keresésre 'specializálódott' csoportok is vannak, szóval ha minden reményed elszállt, érdemes megpróbálni azt is. :))

2018. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Facebookon van egy barátkereső csoport,elég sok ember van benne. oda be tudnál lépni például.
2018. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!