Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek jó dumagép?...

Hogyan legyek jó dumagép? Hogy lehetnék még humorosabb?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki jönne, igen, utánanéztem neten, GOOGLE-t is használtam, találtam is rá témát, de az nekem nem volt elég teljesen. Saját tapasztalatotok érdekelne.

Pl. Van egy lány ismerős. Egyelőre barátok vagyunk. Nagyon bírom, de néha-néha előtör belőlünk az a tipikus, kínos csend. Na már most 2 lehetőségem lenne ugye.

- Poén bedobása

- Téma felhozása

Nálam néha sikerül, néha nem. Ti ilyen esetben mit lépnétek? Milyen poénnal/témával drukkolnátok elő?



2018. aug. 12. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ne erőlködj, mert csak bekakilsz. Ha nem vagy humoros ember, akkor itt sem válsz azzá.
2018. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlas gyakorlas es gyakorlas!
2018. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szedjük ketté a témát. Az érdekes beszélgetés és a kínos csend kezelése két külön dolog.

A kínos csend csak akkor lesz kínos ha te teszed azzá. Ha nem zavar, és a másik látja is rajtad akkor 2 perc múlva őt se fogja. A csak azért dumáljunk hogy ne legyen csend az sokkal kellemetlenebb. Próbáld ki. Elsőre lehet hogy nehéz lesz, de működik.

Jobban beszélni, illetve jó poénokat elsütni a művelt és sok témában jártas emberek tudnak. Nyilván neked is van olyan téma amiről be se áll a szád. Lehet ilyen valami sport, az autók, videojátékok vagy bármi más ami érdekel. Na idővel ez kibővül (csak ha teszel érte) és több dologhoz is hozzá tudsz majd szólni. Illetve vicceket is könnyebben sütsz majd el.

Tájékozódás. Ennyi.

2018. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen igen. Erre én is gondoltam, műveltség terén nincs probléma szerencsére de így is akad olyan téma ami úgy messzi van tőlem.
2018. aug. 13. 00:15
 5/5 anonim ***** válasza:
"műveltség terén nincs probléma" Közben meg drukkolsz a témával? Ejnye, ejnye.
2018. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!