Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálták ezt a barátaim...

Bentekerrels kérdése:

Miért csinálták ezt a barátaim? És mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 hónapja unom magam Szegeden, mindig mondom az osztálytársaimnak, akik a legjobb barátaim, hogy mennyünk már valahova meg ilyenek. Felhívom a legjobb barátomat erre meg mondja hogy most nincsenek Szegeden mert lementek Kenesére. Nekem meg miért nem szóltak? jöttem volna, ez lett volna minden kívánságom. Ott vannak már 1 hete s nem szólnak.


Gondoltam is hogy ezt a barátságot meg kéne szüntetni, de hát mégis csak ők a legjobb barátaim a suliba. Mit csináljak?



2018. aug. 12. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd őket. Egy igazi barát szólt volna mindenképp. Nekem is volt egy barátom, nagyon jóban voltunk, de már nem érdekeltem őt. Bármit kérdezhettem, pl. Nem jössz-e ki... Aztán vagy nem válaszolt, vagy elutasított. Hagytam is a fenébe. Nem fogok senkinek sem könyörögni.

18/F

2018. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Legjobb, ha tisztázod velük! Egyszerűen kérdezd meg: "Figyelj, haver, nincs harag, de én is szívesen mentem volna. Miért nem szóltatok?"
2018. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem legjobb baratok, valoszinuleg osszebeszeltek a hatad mogott h teged nem hivnak, vali bajuk lehet veled.

De hat ilyenek az emberek.

2018. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"ők a legjobb baràtaim" -vajon ők is így gondoljàk?
2018. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!