Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha 20 év alatt egyetlen...

Ha 20 év alatt egyetlen barátot sem sikerült szereznem, mennyi az esély, hogy a jövőben tudok szerezni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok, ugyan ez van nálam is.
2018. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Tőled függ ez szerintem. Én is évekig nagyon visszahúzódó voltam és nem voltak barátaim, de bátornak kell lenni, nyitni mások felé akármennyire is klisésnek hangzik.

Meg kell találni azokat az embereket akikkel szívesen töltöd az idődet és ők is veled, minél több helyen próbálkozni ismerkedni még akkor is ha valahol már elutasítottak.:)

2018. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sok. de nemtudom minek. keress inkább egy párt annak több értelme van.
2018. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél nyugodtan írj aztán majd meg látjuk hogy barátok leszünk vagy sem?


20F

2018. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0.
2018. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az esélye 50%.

Vagy sikerül, vagy nem.

Nem idő kérdése.

2018. aug. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon függ tőled is, meg a szerencsétől is. Kell hozzá egy megnyerő személyiség is. De nem feltétlenül kell fejlődnöd, hiszen ha egy közös szenvedélyen keresztül ismersz meg valakit, akkor már egy ilyen közös dologgal is meg tudjátok nyerni egymást 🙂 szóval túl sok a változó, hogy ezt most meg tudjuk mondani 😃
2018. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Az igaz, hogy soha nem is tettem semmit annak érdekében, hogy bármi változás következzen be, de hajlandóságot sem láttam a többiek részéről, hogy szívesen befogadnának a körükbe, a baráti társaságukba. Mintha mindig mindenkit zavart volna, hogy én visszahúzódó, csendes vagyok és így még csak esélyt sem adtak nekem. Remélem, hogy tényleg velem van valami hatalmas probléma, csak még nem találtam meg a megfelelő embereket. 17/L
2018. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!