Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm az ellenségem?

A legjobb barátnőm az ellenségem?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok.

Van egy barátnőm,akinek csak akkor kellek ha ő szarba van.

Neki van egy kislánya,és nincs munkája,kb 2 hete rám irt facen,ezelőtt 2 évig eszébe sem jutottam

Rám írt,hogy neki nincs munkahelye,és nem-e tudnék neki segíteni illetve,nincs hol laknia,segítsek már neki.

Mondom jó érted megyek,és hozzánk tudsz költözni amíg helyre nem rázódsz.

Másnap bejött velem a munkahelyemre,a főnökömnek könyörögtem,hogy hadd kapjon egy esélyt!

Felvették dolgozni,addig én adtam neki pénzt.

Most hogy minden tök jó,le se sz..rja a fejemet.

Ki ha én nem? Úgy viselkedik.

A lényeg,az hogy a pasimat is lenyúlta.

Szombaton hétvégén,kicsit iszogattunk,elfogyott az alkohol,igy leszaladtam a boltba,mire vissza értem a lakásba,láttam,hogy a barátnőm a barátommal csókolózik a kanapén.Nem kelet több.

Elköltöztem!

Én már többet senkin nem segítek az is biztos



2018. aug. 13. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazi sz.rházi barátnőt fogtál ki sajnos. Reszvétem :( talán vígasztaljon az, hogy majd a kedves exed is ra fog jönni hamarosan, amikor felszínre kerül a valós énje.
2018. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mi a kérdés?

Ez a riherongy nyilván nem a barátnőd, ill. az exed is megérne egy misét... öhm... ennyi.

2018. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit megtanultam a 30 évem alatt az az, hogy mindig a "legjobb barátnő" a legnagyobb ellenség. Ezért nincsenek barátnőim. Anno nekem is a "barátnőm" próbálkozott be a férjemnél, csak benne volt annyi, hogy elhajtotta a francba.


Már nem sok mindent tudsz tenni utólag, maximum tanulsz a hibáidból és soha többet nem követed el őket. Egyébként nem is értem, a pasi csak úgy belement? Mióta voltatok együtt?

2018. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez kissé hihetetlen,de mocskos egy nő, ha tényleg megtörtént.
2018. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
74%

Egy igazi érdekember. Kedves, elmond minden jónak, keresi a társaságod, manipulál, HA az az érdeke. De ha nem, letoj, és nem gáz neki az sem hogy fájdalmat okoz.


Szakszóval pszichopata.

2018. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért tartod vele a kapcsolatot? Nem hiszem el, hogy valaki ilyen buta legyen.
2018. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátnó, és sosem volt az. Még herrnyónak se igen nevezhető.
2018. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1+1
2018. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha igaz a sztori, akkor a "barátnőd" egy ri*anc, az exed egy féreg, te meg egy jó nagy idióta. De ettől függetlenül sajnállak
2018. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom a történteket. Sajna ez is sokmindent mond a mai emberi hozzáálláshoz. Kérlek tanulj belőle: ne érdemes segíteni se neki, se másnak - kivéve ha életveszély van (baleset).

Más megoldást is tudott volna választani a hölgyemény.

Te amit tudtál megtettél, nem ezt érdemelted. Simán vedd levegőnek.

2018. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!