Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már belefáradtam a sok kudarcb...

Már belefáradtam a sok kudarcba. Jobb lenne végre feladni vagy érdemes még próbálkozni?

Figyelt kérdés

Soha nem voltak barátaim.Az emberek mindig is csak kihasználtak és folyton bántottak.Rengeteget erőlködtem hogy legyenek barátaim,de minden hiába.Én mindig mentem ha kellett,de én soha nem számíthattam senkire.Csak kihasználtak és ha volt más,már nem kellettem.Utáltam is a barátaimmal lenni mert folyton csesztettek,beszólogattak és röhögtek rajtam.Azért barátkoztak vekem hogy legyen kit szivatni a társaságban.Őket én hagytam ott.Mások csak kihasználtak és ők hagytak itt engem.Netes barátaim voltak,azok is kivétel nélkül mind itthagytak.Általánosban és főleg középiskolában ki voltam közösítve,utált mindenki.

Most megyek egyetemre,de úgy vagyok vele hogy ott inkább meg se próbálok kapcsolatokat kiakakítani.Nincs értelme,csak csalódás és fájdalom lenne abból is.Jobban járnék ha kerülném az embereket.



2018. aug. 13. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az önsajnálatodat annyira hagytad magadba eluralkodni,hogy az már kivülről is érezhető. Ennyi a titok.
2018. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Soha nem voltak normális barátaim. 13 éves korom körül a felnőttek mindig kérdezték hogy hol vannak a barátaid. Mindig csak egyedül voltam. Az általános suliban a tanárok meg sokszor néztek engem hogy a szünetben egyedül állok az udvaron míg más gyerekek játszottak.
2018. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 ismerős szituáció.

Annyi a különbség hogy én nem egyedül voltam,hanem körémgyűltek és bántalmaztak,leköpdöstek stb

2018. aug. 13. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem soha , de soha nem szabadna feladni!:(

Sajnälom, hogy ilyen nagyon rossz emberek köze keveredtel. Esetleg vältoztass taktikät, hogy hogyan kezdj el megismerkedni egy emberrel.


Tudod mär az is sokat segit egy barätsäg kialakuläsäban, ha kedvesen kersz tole egy kis segitseget ( mert tegyük fel uj vagy ) es o segithet neked. Lehet hülyesegnek hangzik, de valoban igy van, az a mäsik embernek is es neked is örömet okoz.

Esetleg vältoztathatsz a kisugärzäsodon, amit ugy ertek, hogy legyel mindig meg ok nelkul is mosolygos es vidäm, dicserj meg minden nap valakiben valamit, es nem csak az o napjät dobod fel, de meglepoen te is 2-szer jobban fogod magad erezni a borodben. S ezekkel a dolgokkal hamar hozzäd csapodnak majd igaz barätok, különleges emberek :)

Legaläbbis remelem, hogy nälad is bevälik. Foleg egyetemen, ott mär komoly emberek vannak.

Drukkolok neked!!

Szep napot!♥

2018. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, öszinte leszek. A kérdést olvasva gondoltam írok majd valami pozitívat neked, de a kifejtés után hát... annyira lehangoló, annyira egy lúzer, önsajnálo szöveg, hogy elment a kedvem tőle.

Így persze hogy nincsenek barátaid. Probálj kicsit pozitívabb, vidámabb lenni, akkor is ha nem vagy az, vagy rossz napod van. A rosszkedvű, alacsony önbecsülésű, görcsösen erőlködő emberek baromira lehuzzák a másik energiáját, szerintem amit müveltek veled az nem szép, viszont egy védekező mechanizmus.

Ettől függetlenül mindig akad 1-1 hiperszuper pozitiv ember, a másik véglet, aki valószínűleg ki fog tudni húzni téged ebből a gödörből, úgyhogy ne add fel, sose.

2018. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 6 éven keresztül próbáltam barátokat szerezni.Nem sikerült.Igen,egy szánalmas lúzer,antiszociális selejt vagyok.Ez van,ezt adta az élet
2018. aug. 16. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!