Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mennyire tartjátok a...

Ti mennyire tartjátok a kapcsolatot a sulis barátokkal érettségi után?

Figyelt kérdés
Itt az olyan barátokra/barátnőkre gondolok, akikkel egész gimiben jóba voltatok, szerették egymást, kiálltatok egymásért, de pl továbbtanulás miatt más városban tanultok, más egyetemre jártok, stb. Velük mennyire és hogyan tartjátok a kapcsolatot? Egy életre szól a barátságotok vagy az egyetem folytán találtatok másokat és elfelejtettétek egymást?

2018. aug. 13. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Akik ilyen közel állnak hozzám, minimum hetente. Van akivel havonta. És aki Szobatarsam volt, vele napi szinten.

De sokan akikkel úgy gondoltam mindenképpen fogom mégsem sikerült. De nem vagyunk idegenek egymásnak, osztály Messenger csoportban is hetente beszélgetünk :)

Tavaly ballagtam :)

2018. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom senkivel a kapcsolatot, de én 2011-ben ballagtam.
2018. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerencsére senkivel sem.
2018. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
80%
Igaz hogy még érettségiből van hátra egy évem,de régi osztályomból 1el tartom a kapcsolatot , meg alapsulibol 2 baratnőmmel napi szinten beszélek :)
2018. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Általános iskolából nem tartom a kapcsolatot, de ha találkozok kb 6-7 emberrel, akkor köszönünk egymásnak, 2-3 emberrel pedig leállok beszélgetni.

Középsuliból pedig 1 személlyel megyek főiskolára, 1 lánnyal pedig különösebben jóban vagyok/voltam, de már nem nagyon beszélünk.

Senkivel nem volt különösebb bajom, de nem voltunk egy hullámhosszon.

Talán, sőt szinte biztos, hogy ez azért van, mert különböző személyek, és nem te válogatod meg, hogy kikkel legyél egy osztályba. Ha olyanokat kapsz, hogy minden percben beszólogatnak neked, vagy éretlenek stb., akkor velük nem lehet jól kijönni, így nem is lehet velük kapcsolatot tartani.

2018. aug. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Általános suli: senki, utáltam az egész bagázst


Középsuli: mióta mindenki bepasizott valahog leszarnak, aztánm már nem is Mo-n élek.


Egyetem: egy bartánőmmel rendzseresen írunk, néha ha hazamegyek meglátogatom, a másikakkal ritkán.

2018. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2 ilyen lány volt középiskolában, a mai napig a legközelebbi barátaim, pedig azóta már hárman 3 különböző országban élünk. Jóval ritkábban látjuk egymást, de a barátságunk azóta is (15 éve) töretlen és bármikor, bármiben számíthatunk egymásra.
2018. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!