Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért titkolják, hogy együtt...

Miért titkolják, hogy együtt vannak?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, meg egy csaj is, aki már nagyon régóta bele tartozik a baráti társaságunkba, és láttam őket csókolózni, szóval együtt vannak, de ők titkolják.

Nem tudják, hogy láttam őket, és szerintem nem csak előlem, hanem a többiek sem tudnak róla.

Tegnap a csávóval beszélgettem,(aki a lakótársam) és mondtam neki, hogy feltűnően sokat jár át hozzánk a lány. Erre ő mondta, hogy biztos akar tőlem valamit, mire én nevetem, és azt mondtam, hogy mi van ha tőled? Erre ő azt válaszolta, hogy nem az kizárt!

Pedig láttam őket, hogy együtt vannak.

Többieknek ezt nem mondtam el, nem akarok belekavarni semmibe.

Említettem nekik is, hogy gyanúsan sokat vannak együtt ők ketten, erre mindenki olyan feltűnően flegmán válaszolt, amolyan áh dehogyis...mintha tudnának róla.

Vajon csak előlem titkolják?

Mi okuk van erre? Miért nem jelentik ki, hogy összejöttek?



2018. aug. 14. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem mindegy neked?

Majd ,ha akarják elmondják...viszont neked abszolút semmi közöd, hogy mi van vagy mi nincs köztük. Szerintem szállj le róluk.

2018. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Én ezt azokkal csinálnám akikben nembíznék meg, pletykásak esetleg beszólogatnának
2018. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Wow én nem szólnék bele, csak nagyon fura, hiszen már évek óta ismerjük egymást és eddig semmi nem történt
2018. aug. 14. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a csaj úgy szabta a játékszabályokat a srácnak, hogy csak szexelgetni van ideje vele, romantikus városi programokra már nem ér rá, ha pedig ezt kipofázza, akkor repül. Csajoktól ez érthető, a jóhírüknek még ma is árt, ha híre megy, hogy nem komoly kapcsolatban szexelgetnek.
2018. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Mert eszük van. És nem kürtölik világgá mennyire szeretik egymást, hogy ne legyenek senki céltáblái.

És: jól teszik.

2018. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán friss a dolog és még ők maguk sem tudják, mi sülhet ki belőle, ezért nem verik nagy dobra. Talán a többiek is tudják már, csak tapintatosan kezelik az ügyet, ahogy az barátok között elvárható viselkedés is. Talán már félre is siklottak azóta, hogy láttad őket együtt, és kényelmetlennek éreznék, ha tudnátok a sikertelen próbálkozásról, ezért nem kötik az orrotokra. Talán csak egy alkalmi smárolás volt bármiféle egyéb szövődmény nélkül.
2018. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazad lehet. Van ennek a lánynak egy amolyan legjobb barátnője, és mondtam most neki, hogy ezek ketten sűlve fővel együtt vannak mostanában, lehet több is van köztük, erre ő hogy nem lepődne meg rajta.

Ennyiben hagytam, de Ott volt mindkettőnknél az a "tudom, hogy tudod, hogy tudom" Feeling :D

Amúgy tényleg lesz.rom az egészet, csak közel állnak hozzám ezek az emberek, régóta ismerem őket úgyhogy kíváncsi vagyok csak.

2018. aug. 14. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!