Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbíztam benne, de ez csak...

Megbíztam benne, de ez csak színjáték volt felőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve amikor kilencedikbe mentünk, eléggé jóba lettünk, ő volt a legjobb barátnőm, azt hittem fordítva is így van. Az utóbbi időben ésure vettem hogy állandóan kerülget, nem akar beszélni velem. Egy harmadik féltől megtudtam, hogy nagyobb a baj, mint gondoltam. Azonnal ráírtam a barátnőmrr megbeszélni a dolgokat. Elmondta, hogy ez a dolog már régóta érik, és egy évig színlelt, hogy jobb legyen az élete, de már nem bírja tovább. Sebkinek se tűnt fel, hogy az nem az igazi énje volt. Tönkre ment minden. Még mindig nem tudom felfogni hogy ezt tette velem. Aztán még 3 évig osztálytársak leszünk. Szerintetek fog ez változni? Megoldja az idő? Az id lehet hogy ez csak valami hirtelen kipattant dolog a fejéből?
2018. aug. 15. 08:48
 1/4 anonim válasza:
Pontosan mi történt?
2018. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem. Vele történt valami az életében, otthon? Vagy kettőtök között volt valami konfliktus, amiről te nem tudtál?

Mit tett veled?

2018. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg CSAK TE hitted azt, hogy "legjobb barinők" vagytok.


Kellemetlen, mikor nem tűnik fel, hogy a másik rohadtul nem akar bartákozni, csak megbántani sincsen kedve.

2018. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Harmadik. Nem hiszem hogy egy éven át tettette volna hogy a barátnőm, az eleve képtelenség :D egyébként nem tudon hogy történt-e valami vele, de szerintem van valami más dolog a háttérben. Majd kiderül, köszi a válaszokat.
2018. aug. 15. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!