Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy valaki...

Miért van az hogy valaki extra népszerű a fb-on, valaki meg egy like-ot sem kap semmire?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm barmit posztol százak lajkoljak es szazak kommentelnek.

Félnek tőle? Vagy csak nyalnak neki?



2018. aug. 15. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Utóbbi.
2018. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Népszerű, extrovertált, gondolom sokat jár el otthonról, bulizik, éli az életét, társasági lény, szóval bezsebel több like-ot. Hát még ha a külseje is megnyerő.
2018. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Leírok két posztot, minkettő valós példa.


Egyik népszerű, jó kinézetű lány osztálytársam felrakott egy aranyos képet amagáról, ahogy bikiniben valamilyen visi sportot csinál.


Jól nézki, szép a kép és érdekes a téma.


Kb 150 like van most azon a képén.


Egy kevés barátokkal rendelkező fiú elment azt hiszem Svájcba és lefotózott egy tavat és oda írta, hogy most ott nyaral.


Senki sem lájkolta.


A kép nem volt szép, rossz minőségű volt, tematikailag nulla és mivel egyátalán nincsenek sok barátai annak a fiúnak (itt nem facebook ismerősről beszélek) így nagyon senkit sem érdekelt a poszt.


Szerintem itt nem arról van szó, hogy be akarnak nyalni az illetőnek, csak vannak érdekes posztos olyan emberktől akik érdekelnek minket és vannak érdektelen posztok olyan emberőktől akikkel csak azért vagy ismerős az facebookon, mert az osztálytársad vagy egy évfolyamon tanultok és valamikor régen bejelölt...

2018. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztosan az ismerőse is több, és ahogyan már leírták, valószínűleg társaságibb ember.
2018. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as példája csak arra mutat rá ,hogy egy bikinis vagyis majdnem pucér csinos lányt mindenki meg akar dugni és ezért belájkolgatja a képét,de egy pocsolya képére,hiába van svájcban kb senki nem kíváncsi.
2018. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahha, szóval te is azt vallod, hogy ha egy Svájci tavacska kirakva posztnak nem kap 1 like-ot sem, akkor arra senki sem kiváncsi. Ez nem biztos hogy így van, attól még lehet hogy a srácnak az összes ismerőse látta azt a fotót arról a tóról. Csak nem like-olják be, na és? Ez a probléma, hogy mindenki a like-okból indul ki. Az nem jelent semmit sem. Nekem lassan eléri az 1000-et az ismerőseim száma, de az érdekel a legkevésbé, hogy a kövi posztomra mennyi like-ot, love-ot, nevetős arcot, mogorvás arcot vagy az anyámkínját fogok kapni. :D
2018. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kommentelő társaim. A 3. vagyok. A válaszomban direkt nem abból indultam ki, hogy jó a csaj.


Mondhattam volna olyan példát is, hogy egyik haverom néha posztolja a grafikusi munkáit is és azt is sokan szokták likeolni.


Szerintem a tartalom magáért beszél. Azaz ha jó a kép, akkor sokan likeolják, de még az embernek az ismeretségi köre is befolyásolhatja a dolgokat.


Azaz ha nem is nagyon érdekel az, amit a legeslegközelebbi ismerőseim posztol még lehet likeolom szimplán, mert olyan jóban vagyok vele.


Ne abból induljunk ki, hogy a férfiak azért likeolják a csajokat meg megakarják őket ...tólni. Nálam nem számít a like kezdeményezésnek ... szerintem nagyon másnak sem.


Ha meg likeolokok egy bikinis képet, akkor nem azért teszem, hogy a későbbiekben letudja feküdni a képen szereplő lánnyal, csak tetszik a kép tartalma.


Szóval ... tartalom + ismeretségikör.

2018. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egésznek az a lényege, hogy a csajt akkor is lájkolnák, ha a svájci pocsolyában billegetné magát.

:)

2018. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es lehet hogy te nem azért lájkolsz egy csaj képét,de rajtad kívül szinte mindenki azért lájkolja mert be akar vágódni és hátha összejön egy laza numera az adott lánnyal és ezen a gombnyomáson már ne múljon .Meg a kommentekben megy a nyáladzás ha a csaj facér,de ha nem ,néha akkor is. Teljesen mindegy a fotó minősége vagy a témája ,ha van rajta egy csinos csaj már megy is rá a lájkolgatás a kiéhezett kanoktól.És pont ezt élvezik az ilyen lányok,a sztárolást,ezért rakják fel a töménytelen bikinis sokat sejtető képeket,meg a tükörbe kacsa pucsítósakat és társaikat.
2018. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!