Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megbocsájtanátok a barátnőt...

Ti megbocsájtanátok a barátnőtöknek, ha azt mondaná a párotokra, hogy "semmi szín alatt nem foglalkoznék egy ilyen nulla csövessel? "

Figyelt kérdés
A szövegkörnyezet amiben ez elhangzott gyerektartás téma volt, mert a páromnak van az előző kapcsolatából 2 gyereke. Nagyon megbántott ezzel a barátnőm, nem is tudom, hogy hogyan tovább... Szerintetek? N27
2018. aug. 16. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Nem
2018. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Kéne neki a pasid, ezért mindent elkövet, hoyg a szemedbe lehúzza, lealázza, és elhitesse veled, hogy érdektelen, nem jellemes, és más nője van.


Egy ilyenen már túl vagyok.Sajnbos az akkori kapcsolatomnak közel 50%-ában ez dominált, mentségemre legyen szólva napi cca8 órát biztos hallgattam a szövegét.


Az utána következő kapcsolatnál is beindult, de ott már én léptem, és ki is vágtam az illetőt az életemből.

2018. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Joga van mindenkinek a véleményéhez. Nem függök a másik véleményétől.
2018. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Tgudni kellene hogy pontosan mire mondta. Ha a téma az volt, hogy a párod baxik tartásdíjat fizetni, melyen egyetértek vele
2018. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Megmondta őszintén a véleményét. Inkább gondolkodj el azon, hogy miért mondta, és hogy nincs-e igaza. Van, hogy az ember azért mond csúnya dolgokat a barátjának, mert másképp nem lehet felnyitni a szemét. Ha csak hízelegne, és azt mondaná, amit hallani akarsz, akkor nem igazi barát.
2018. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Azért mondta,mert gondolom csöves,van alapja amit mondott.Ezt onnan veszi amit lát,meg hall tőled.És az összkép ezt mutatja.Amúgy igaza van,el tudom képzelni mik mehetnek ebben a kapcsolatban.
2018. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A barátnőm is mondott ilyet a legjobb barátnőjének a hapsijára. Aztán találkoztunk is azzal a pasival, ezután én is elmondtam neki, hogy nem érdemes ilyennel kezdeni. Persze volt egy kis sértődés, nem hallgatott ránk. Végül ő is belátta, hogy gerinctelen, link alak és kidobta, de addigra már tönkrement idegileg és egy évet vesztegetett el rá az életéből.

Nem ismerem a sztorit, lehet, hogy a csaj teljesen alaptalanul beszél, de az is lehet, hogy igaza van. Sokszor egy kívülálló észrevesz olyan dolgokat amiket nálad eltakar a rózsaszín köd.

2018. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk hogy igaza volt e a barátnődnek, de akármi is az igazság, talán nem így kellett volna közölnie a véleményét, mert így elég nagy tahóság
2018. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez csak őt jellemzi, hagyd a francba. Az élet mindent bebizonyít:).
2018. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet igaza van...

És én nem haragudnék ilyesmi miatt, még akkor sem, ha nincs igaza.

2018. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!