Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol vagy hol baratkozzak?

Hol vagy hol baratkozzak?

Figyelt kérdés
28 éves no vagyok.Parral gyerkoccel kutyával macskaval.😃Viszont nincsenek barátaim.annyira magányos vagyok hol tudnek ismerkedni barátokat találni?Meg hogyan kezdemennyezek?Voltak barátaim csajok olyan családos anyák mint en...de ok eljárnak bulizni kocsmazni minden hétvégén..ami nekem nem szimpatikus hogy állandóan lepasszoljak a gyerekiket aztán hajnalig reggelig nyomatjak.Ezért is szakadt meg a barátság mert en nem is akarok menni..főleg ilyen helyekre.Na szóval hogy vagy hol kezdjem el?
2018. aug. 18. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Bárhol.


Bár szerintem nem neked kéne görcsösen keresned, hanem megvárni, hogy elinduljanak feléd, mert mindig elszoktak az emberek, ha nem keresed őket.

2018. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Barhol?Akkor itt is?Egy életem egy halálom.Van esetleg kedve valakinek velem barátkozni,irogatni?Békés megyéből irok.
2018. aug. 18. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden életszakaszban olyan nehéz barátkozni.. Gyerek nélkül is.. :( Jártok közösség be? Mennyi idős a gyermek?


Van valamilyen hobbid? Esetleg érdeklődési körödnek megfeleló csoportban is is ismerkedhetsz. Nekem lettek így barátaim.

2018. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom minden élet szakaszban nehéz barátkozni.😦 Az a baj hogy nem nagyon járunk el..a szokásos jatszoterre meg jártunk baba tornára meg anno de nem alakult ki barátság sehol sem.Nekem a hobbim a rajzolas.Tudom nekem kéne kezdeményezni de így felnőtt fejjel olyan nehéz nekem.
2018. aug. 18. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán óvoda/iskola körül lesz majd szülő akivel össze tudsz barátkozni, addig is rajzos kreatívos csoportban is ismerkedhetsz. A kreatív emberek általában nyitottak is, szeretnek beszélni. (legjobb barátnőm is az) pl. Facebook csoport vagy fórum. Nálam sorozat fórum volt ahol több barátot is találtam. Vagy ha szeretsz társasjátékot játszani majdnem mindenhol vannak már klubbok, ott is lehet kapcsolatokat építeni.

Az azonos érdeklődés mindig segít van miről elindítani a beszélgetést aztán kiderülhet, hogy más területen is egy hullámhosszon vagytok.

2018. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az oviban más anyukákkal vagy iskolába..
2018. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!