Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik ismerősöm hétvégente...

Az egyik ismerősöm hétvégente állandóan felkeres. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm a hülye haverjaival állandóan felkeres hétvégente hogy menjek le velük piálni meg beszélgetni. Elmondtam már ezerszer hogy engem ez nem érdekel és nem akarok menni de nem változott semmi... A lakótelepeket járják, dohányboltban vesznek valami piát, cigit közben hangoskodnak. Miért jó ez nekik? Miért zaklatják az embert? Miért nem tudnak valami eldugott helyen zajongani meg piálni ahol nem zavarnak másokat? Hogyan rázhatnám le?
2018. aug. 18. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Határozottsággal.

A másik kérdésedre a válasz: Unatkoznak, és bele akarnak kötni másokba. Azért csinálják úgy, hogy másokat is zavarnak.

2018. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
HA "felkeres", nem engeded be és nem mégy vele.
2018. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem nyitsz ajtót. Pont.
2018. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem engeded be, mondasz valamit, "vidékre utazom, programom van", bármi...

Biztosan unatkoznak, üres az életük, ezért "jó ez nekik", hogy ezt csinálják.

2018. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Ránk már hívták a zsarukat panel mellett, pedig nem is voltunk hangosak. Egy fickót láttam, hogy ébren volt, lehet, hogy unatkozott azt keresztbe akart tenni.

Na ezzel csak azt akarom mondani, hogy ilyenekre bezzeg sosem hívják rá.. Pedig jó lenne.

Amúgy ha nem baj neked, hogy elveszíted, akkor zárd le durvábban.

2018. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem akarsz menni,akkor mondd, hogy nem akarsz menni! De légy nagyon határozott! Csak nem fognak elhurcolni???
2018. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem miért nincs ilyen ismerősöm? :D
2018. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer menj el velük, szerintem csak találkozni akarnak veled, mert már rég láttak, és kíváncsiak hogy miújság veled.

Próbáld meg, aztán hátha nem fognak keresni.

2018. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!