Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet itt lany haverokat...

Lehet itt lany haverokat szeretni?

Figyelt kérdés
17f
2018. aug. 18. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Lány "haverokat" ... XD
2018. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretsz akit csak akarsz.
2018. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet
2018. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2018. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj ha akarsz :D
2018. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehet, de akikkel eddig sikerült beszélnem, azok eltűntek az életemből idővel anélkül, hogy tényleg barátok lettek volna.


Szeretném, ha megcáfolódna és lennének lányok, akik szívesen barátkoznának srácokkal, de annak jobban örülnék, ha velem haverkodnának :)


29/F


#1 A megnyilvánulásod sértő, mert ha rajtam kívül szinte bárkinek van a környezetemben ellenkező nemű barátsága, az tisztelnivaló, de ha én próbáltam szintén ugyanezt a kollégiumban vagy egyetemen vagy munkahelyen vagy bárhol, máris jöttek az efféle szarkasztikusosságok, amik miatt meg se hajlandóak engem ismerni és inkább mindenki mással barátkoznak, csak velem nem.

2018. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!