Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hova fog vezetni mindez?...

Hova fog vezetni mindez? Bővebben lent .

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy milyen ember lesz abból akit kiskorától kezdve folyamatosan megaláztak bántottak kiközösítettek ? Egy barátomról van szó ... Vagyis azt hiszem hogy barátok vagyunk . Velem egy idős fiú 19 évesek vagyunk , ovis társak voltunk , iskolatársak . Nagyon sokan megalázták már ovitól kezdve , olyan dolog miatt amiről nem is tehet . Önbizalomhiányos felnőtt lett , nem volt még barátnője sem és agresszív :( . Aggódom érte nagyon ugyanis az utóbbi időben furcsán viselkedik . Pl . Full random emberekre rávigyorog , de úgy mint ha éppen kiakarná végezni őket . Ebben a kis faluban ahol élünk elég sokan tartanak tőle , pedig nem egy bűnöző vagy ilyesmi , egyszerűen ijesztő és kész . Barátai nincsenek , egyedül velem van "jóban" , de multkor olyat csinált amitől megijedtem . Átmentem hozzá , hogy adja kölcsön a fűnyírót , megbeszéltem vele és felajánlotta . Éppen nézte a tévét , váltottunk pár szót , majd a fiókbol elővett egy kést és megkért hogy vágjam el a nyakát ... Ledöbbentem és mondtam hogy nem teszek ilyet , tegye le a kést . Ekkor bőgni kezdett és azt mondta hogy gyáva alak vagyok mert nem merem "megdögleszteni" ... Ekkor magamhoz öleltem hogy lenyugodjon 10 perc múlva pedig ismét beszélgettünk . Néha voltak hasonló kirohanásai de ennyire durva még nem volt , nagyon aggódom érte , senki sincs neki ... Legalább tudja hogy a barátjára számíthat , és próbálok segíteni neki , azonban ma azt vágta a fejemhez hogy gyűlöl engem :( hogy segítsek neki így??
2018. aug. 18. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:
te nem tudsz. viszont egy pszichologus tudna, o elkuldene valami csoportterapiara, vagy tartana neki egyeni terapiat. ha igy folytatja olni fog, vagy magat, vagy mast. surgosen kuldd el szakemberhez, mast nem tudsz tenni, ezt viszont kotelezo az erdekeben! miert alaztak meg egyebkent?
2018. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!